Роман Зуб: "Задоволений, бо команда зіграла так, як ми домовлялися"

24 травня 12:38
Переглядів: 68
зуб чижевський

Карпатівська молодіжка сьогодні позбавила київське «Динамо» останніх надій на виграш першості України. По завершенні сьогоднішнього матчу на полі стадіону «Локомотив» у Раві-Руській, який завершився впевненою перемогою «Карпат» (3:1), тренер «зелено-білих» Роман Зуб дав коментар офіційному сайту клубу.

«Перемагати завжди приємно, а тим більше, коли виграєш у такої команди, як «Динамо». Але я задоволений не тільки результатом, а й грою своїх підопічних. Задоволений, бо команда зіграла так, як ми домовлялися. Перш за все це стосується гри в атаці. Перед грою ми просили хлопців у передній лінії грати максимально агресивно і своєю активністю змусити динамівців забути про контргру. Однак «Динамо» почало поєдинок дуже добре і саме кияни в першій частині гри завдяки проникаючим діям своїх півзахисників мали невеличку перевагу. Але наші гравці доволі швидко розібралися, що до чого і ще в першому таймі не тільки перехопили ініціативу, а й почали створювати хороші моменти, два з яких довели до взяття воріт гостей. А могло бути й більше. Достатньо пригадати хоча б удар Олексія Гуцуляка зі штрафного, коли м’яч поцілував стійку.

У другому таймі ми продовжували володіти ініціативою і створили ще чимало моментів. Забили, щоправда, по перерві лише один м’яч, коли наш опорний півзахисник Павло Макогон своєчасно підключився до атаки і замкнув фланговий простріл Діми Полюганича. Могли забивати ще – зокрема, з хороших позицій бив по воротах «Динамо» Ігор Богач, а Юра Захарків двічі втікав сам на сам, але йому забракло сил – на той момент він вже «наївся», тому ми його й замінили.

Ще раз наголошу, що грою в атаці я задоволений. Натомість до гри в обороні маю претензії. Надто вже часто ми дозволяли динамівцям вільно почуватися з м’ячем на своїй половині поля. Зрештою, це й призвело до забитого в наші ворота м’яча. Циганков пробив по воротах, перебуваючи в оточенні кількох наших гравців. Та й взагалі я не розумію, як йому дали можливість нанести той удар – у кількох наших футболістів була можливість відібрати у нього м’яч, але хтось не дограв епізод до кінця, а деякі хлопці взагалі в тому моменті не грали у футбол, а дивилися його, немов глядачі.

Але ми лише вчимося грати у футбол. Тому немає нічого дивного, що хлопці припускаються помилок. Головне, у них є потенціал для росту і величезне бажання прогресувати», – підсумував Роман Іванович.