Роман Зуб: "Закрити результат могли до перерви"

17 квітня 22:40
Переглядів: 190
Зуб

Карпатівська молодіжка здобула свою четверту перемогу у 2015 році і першу на виїзді. Загалом же, звитяга над «Металістом» стала всього другою гостьовою перемогою «зелено-білих» у цьому чемпіонаті. Після матчу на штучному полі НТБ «Металіст», тренер молодіжки Роман Зуб поспілкувався з офіційним сайтом клубу.

«Вийшла дуже хороша гра у виконанні обох команд. Ми не боялися «Металіст», але добре знали, що зараз, серед молодіжних команд, це одна з найкращих команд. Багатьом хлопцям дають можливість пограти за першу команду, а це незамінний досвід. Що тут говорити, якщо вони грали в чвертьфіналі Кубка проти «Шахтаря»! Тому перед грою я сказав хлопцям, що це один з найбільш відповідальних матчів у другому колі в плані отримання ще більшої впевненості в нашій роботі».

«Так, нам довелося грати на штучному полі. І це дуже неприємно, адже у кількох наших хлопців є проблеми зі здоров’ям. Наприклад, Поручинському і Гросю взагалі не можна грати на такому полі. Тому ми більше думали про своїх гравців, аніж про результат. Наше завдання – виховати гравців для першої команди, нам потрібні здорові виконавці. Коли ми дізналися, що гратимемо на штучному полі, то трішки були цим заскочені, але загалом я скажу, що хлопці – молодці. Правда, питання результату ми могли закрити ще в першому таймі. А вже після гри до нас зайшов в роздягальню Ігор Йовічевіч, привітав з перемогою. Головне вірити в свою роботу і тоді все буде добре» – підсумував Роман Зуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: