Росія хоче відібрати в України Євробаскет-2015

23 березня 23:59
Переглядів: 629
євробаскет

Виконавчий директор РФБ Дмитро Домані розповів, що Росія готова подати заявку на проведення Євробаскету - 2015 у разі відмови української сторони

"Якщо Україна відмовиться від турніру, ми, безумовно, розглянемо варіант з виставленням своєї кандидатури. Наша країна не приймала чоловічі чемпіонати Європи з 1965 року, а останнім великим турніром на території Росії був жіночий ЧС- 1986 . Для розвитку вітчизняного баскетболу і його популяризації серед молоді було б здорово провести змагання такого масштабу. Тим більше це актуально зараз , після блискуче організованих Олімпійських ігор у Сочі . Втім, на даний момент стверджувати щось однозначно не можна. По-перше , Україна офіційно від Євробаскету ще не відмовилася. По-друге , це питання вимагає ретельного обговорення на виконкомі РФБ" , - сказав він.

Голова організаційного комітету з проведення Євробаскету - 2015 кілька днів тому сказав, що Україна не готова прийняти турнір . Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов заявив, що Україна не буде відмовлятися від Євробаскету-2015.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: