Російські клуби не відпускають українських легіонерів грати за збірну

25 червня 23:39
Переглядів: 239
пляжний футбол

Президенти російських клубів з пляжного футболу не відпускають українських гравців у розташування збірної, яка на вихідних зіграє на чемпіонаті Європи. Про це заявив Президент і генеральний менеджер Асоціації пляжного футболу України Сергій Харченко, повідомляє sport.ua.

«Роблять це офіційно, навіть дали відповідний лист. Розцінюємо це як грубе порушення норм ФІФА, що перешкоджає результативному виступу збірної команди України на офіційному міжнародному змаганні. Ми не пустимо це питання на самоплив. Звернулися до Федерації футболу України і Національного олімпійського комітету. У ФІФА та МОК також будуть направлені офіційні запити. Дуже сподіваємося, що ФІФА розбереться і дасть відповідні директиви для виконання її членами», — каже Харченко.

Конфлікт виник через непрофесійно складений календар Європейською федерацією пляжного футболу (BSWW). Чемпіонат Європи збігається в часі з чемпіонатом Росії, в якому грають 99% топ-гравців європейських збірних. За словами Харченка, до моменту отримання рішень від ФІФА разом з тренерським штабом ухвалено рішення не викликати в збірну України дев’ять гравців, що виступають у Росії. На щастя, в Україні є талановиті футболісти.

Збірна України перший відбірковий етап зіграє в польському Сопоті. Суперники нашої команди — Іспанія, Швейцарія і Франція. Другий турнір відбудеться 8 — 10 серпня в Угорщині, де суперниками України будуть збірні Німеччини, Італії та Португалії, а фінал Євро з пляжного футболу відбудеться в Іспанії 15 — 20 серпня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: