Ростислав ГОРЕЦЬКИЙ: „З радістю залишусь в Україні”

26 червня 22:16
Переглядів: 538
Default Image

Свого часу цей оборонець захищав кольори команд ФК „львів” та „Газовика-Скали” (Стрий). Потім в його кар’єрі був білоцерківський „Арсенал” і от з цього року Ростислав Горецький розпочав виступи в сусідній Польщі.

Сьогодні наш гість, гравець команди „Гетьман” (Жовкєвка) Ростислав Горецький.

- Ростиславе, до переїзду в Польщу ти грав у першій українській лізі за „Арсенал” з Білої Церкви, який тренує львівський фахівець Ігор Артемович. Чому залишив цей колектив?

- З „Арсеналом” пов’язані цікаві спогади, адже за час мого перебування команда підвищилась у класі і розпочала свої виступи у першій лізі. У мене там нібито усе складалося добре та взимку на тренувальних зборах стало зрозуміло, що тренер не бачить мене в основному складі. Тому вирішив залишити колектив, адже в тридцять років не дуже хотілося гріти лавку запасних.

- А загалом, як тобі наша перша ліга?

- Цей чемпіонат був цікавим. У командах з’явилися хороші гравці і тому боротьба за вихід до Прем’єр–ліги йшла практично до останнього туру. Але були команди відверто слабкі, які відповідно і понизились у класі.

- З першої ліги України до четвертої ліги Польщі – різниця відчутна?

- Безперечно. Четверта польська ліга - це приблизно наш чемпіонат Львівщини. Але відверто не жалкую, що майже півроку провів за команду „Гетьман” (Жовкєвка), адже я постійно грав в першій одинадцятці.

- Що собою представляла твоя команда, яка залишила лігу?

- Коли я і ще декілька гравці з України – Івлєв, Кукурудза та Ніканович перейшли до „Гетьмана”, то команда була останньою в турнірні таблиці, ще й з великим відставанням. Перед нами стояло завдання врятувати колектив, не понизитись у класі. За чотири тури до фінішу ми практично вискочили із небезпечної зони, але останні два тури провалили і як ви уже знаєте ми посіли передостаннє місце.

- Яке ставлення було до вас в Польщі?

- Однозначно доброзичливе.

- А як на твою думку виглядали твої партнери по команді?

- Якщо Івлєва та Нікановича хочуть бачити у себе команди вищого рівня Польщі, то значить, що хлопці грали непогано.

- Відомо, що Ніканович грав за команди Львівщини, Тернополя. А звідкіля Івлєв і де грав раніше?

- Ми з ним разом грали в Білій Церкві, а родом він з Кіровограду.

- Яка організацію проведення матчів в четвертій лізі?

- Що вражає це футбольні поля і загалом структура клубів. Клуби не багаті, але все робиться для розвитку і популяризації футболу. Стадіони де доводилось грати не великі, але всі охайні, мають пластикові крісла і звичайно чудові газони. Це саме те, чого бракує українським клубам нижчих і аматорських ліг.

- А в який футбол грають польські команди...

- Я б сказав доволі жорсткий. Гравцям команд бракує виконавчої майстерності, техніки і це вони намагаються компенсувати силовою боротьбою на полі, яка переходить в жорсткість. Я був на грі жешувських клубів „Сталь” та „Ресовія”, то там аж іскри сипались від стиків гравців.

- Чемпіонат завершився. Що далі планує Ростислав Горецький?

- Поки що перебуваю у рідному Львові, а далі час покаже. Якщо будуть варіанти залишитись в Україні, то з радістю це зроблю. Якщо ж нічого не вийде дома, то можливо знову вирушу до Польщі.
Павло ПИЛИПЧУК, для "Галичини спортивної"

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: