Ростислав ПОТОЧНЯК: "Шанси "Карпат" та "Металіста" 50 на 50"

27 серпня 20:14
Переглядів: 410
Default Image

Відомий у минулому центральний захисник за всю свою кар’єру провів 522 матчі. При цьому виступав Ростислав Мирославович всього у двох клубах – львівських «Карпатах» та харківському «Металісті». Тому цілком логічно, що Інформаційний центр вирішив поцікавитися думкою заслуженого ветерана щодо завтрашнього протистояння між його колишніми командами.

– Ви за «Металістом» зараз спостерігаєте?
– Я фактично за всіма командами дивлюся по телевізору, а за «Карпатами» – з трибуни стадіону. Ясно, що не оминаю увагою і «Металіст». Варто сказати, що це хороша команда з добротними виконавцями. Помітно, що їхні легіонери високого рівня. І в окремих матчах саме вони показують цікавий футбол і ведуть гру. «Металісту» вже трохи набридла бронза, зараз вони збираються потіснити когось з пари грандів, щоб грати у Лізі чемпіонів.

– Ви підтримуєте стосунки з кимось із Харкова?
– Останнім часом ні. Кілька років тому їздив до Харкова на клубний ювілей, говорив з Сивухою, іншими знайомими. Але зараз таких тісних стосунків не підтримую майже ні з ким.

– Можете оцінити трансферну політику «Металіста»?
– Як на мене, вона є досить фаховою. Схоже, «Металіст» придбав усіх тих, хто був необхідний. Це означає, що команда серйозно націлилася на друге місце. Поки що можна сказати, що їхня селекційна робота вдала. Як на мене, нема прорахунків – коли гроші викинуті, а гравець не виправдовує сподівань.

– Як ви думаєте, чому «Металіст» робить ставку на аргентинців?
– Мені здається, що в них там є своя людина. Хтось на місці працює і відразу реагує на повідомлення типу «Підберіть нам такого-то й такого». Донецьк робить ставку на Бразилію, Харків – на Аргентину... Десь це правильно – краще мати легіонерів з одної країни, тоді вони більше порозуміються. Це ж гравці з однією ментальністю. «Металіст» взяв собі це за правило і дотримується його.

– У завтрашньому матчі не буде Вільягри, та й Хав’єр під питанням. На скільки суттєвими можуть бути ці втрати для харків’ян?
– Втрата одного чи двох основних гравців завжди вагома. Але не думаю, що в «Металісті» це зроблять проблемою – їх є кому замінити. Тут проблем не повинно виникнути. Я так скажу: проблеми є тоді, коли на лавці запасних нема нікого, крім масажиста і лікаря (сміється).

– Завтра ваші симпатії будуть на стороні...
– «Карпат», звичайно. Мені Харків близьке місто, але я вже давно там не грав. Так, свого часу переживав за них, порвав здоров’я. Але зараз я у Львові, знаю гравців «Карпат». Тому за них і триматиму кулаки.

– Прогноз робите?
– Якщо щиро і відверто говорити про шанси команд, то скажу, що вони рівні – 50 на 50. Але я все одно вірю в «карпати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: