Ростислав Заремба: "Карпати поспішають з продажем футболістів"

21 березня 11:41
Переглядів: 184
карпати олександрія кльоц

Відомий футбольний функціонер Ростислав Заремба - про особливості трансферної політики львівських «Карпат».
 
- Про те, що «Карпати» поспішають з продажем своїх вихованців, ми можемо говорити тільки постфактум. Кравець не грає, Гуцуляк рік «промаринувався» в Іспанії, не заграв - повернувся. Мар'ян Швед також не грає в Іспанії. Олег Лужний, коли працював в «Карпатах», правильно говорив: «Навіщо продавати молодого гравця тепер за сто тисяч, якщо через три роки ми можемо продати його за мільйон».
 
З іншого боку, а чи мають моральне право керівники клубу не давати молодому футболісту можливість проявити себе за кордоном? Потім все життя спортсмен буде згадувати, що у нього вкрали шанс. У питанні трансферів молодих футболістів, на жаль, немає єдиного рецепту. Це все дуже індивідуально. Хтось може зіграти в європейському клубі, а хтось не може. Когось краще продати ще молодим, кого-сь - вже досвідченим...
 
Хоча в цілому наші футболісти за кордоном не грають. Це дуже непросто. Молодий хлопець приїжджає в чужу країну, без знання мови. А там вже грають його однолітки - місцеві хлопці, виховані в системі клубного футболу. І нашому доводиться бути на голову сильніше, щоб витіснити їх зі складу. Таке вдається одиницям. Ми говоримо про молодих гравців. А згадаємо про Євгена Коноплянку. Це ж наша футбольна ікона, кращий в країні. І що? Грає він за кордоном? Навіть в заявку не потрапляє.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: