Ростислав Заремба: "Суркіс не чекав такої нахабності від футболіста"

20 березня 11:15
Переглядів: 200
Марущак Мар’ян
Колишній віце-президент ФК "Львова" розповів, як Григорій Суркіс купував в "Динамо" воротаря.

- У 2000-му році Мар"яном Марущаком серйозно зацікавився амстердамський "Аякс", - розповідає тодішний віце-президент ФК "Львів" Ростислав Заремба. - І ми з президентом клубу Олександром Діденком повезли його в Голландію, але як повезли. Григорій Суркіс дізнався про нашу затію і наказав викликати Марущака на тренувальні збори молодіжної збірної України. А вони збігалися з термінами зі зборами "Аяксу". Відмовити виклику у збірну ми не могли, бо Марущака б дискваліфікували. Тож він поїхав з молодіжкою.

Тоді ми мали зустріч з Григорієм Суркісом і він сказав, що хоче забрати цього воротаря в "Динамо". Ми відповіли, що в людини з"явився шанс спробувати себе в гранді європейського футболу і ми не хочемо позбавляти його такої нагоди. У підсумку в "Аякс" ми таки приїхали, але лише за два дні до завершення їхніх зборів. Зрозуміло, що за такий термін оглядини в "Аяксі" Мар"ян не пройшов.

Ми поверулися в Київ і тренер воротарів "Динамо" Михайло Михайлов перестрів у коридорі Марущака та запитав у вічі: "Ти готовий грати у футбол на високому рівні і в такому солідному європейському клубі як "Динамо"?" Той відповів, що готовий грати на високому рівні, але в якому клубі ще не визначився. І рішення в який клуб переходити він прийме лише тоді, коли поспілкується з керівниками ФК "Львів". Тобто з нами.

Цей діалог Михайлов передав Суркісу і останній був дуже здивований такою відповіддю. Григорій Михайлович просто оторопів від такої нахабності. Він знову зустрівся з нами і сказав: "Я вперше чую, щоб футболіст так зверхньо реагував на запрошення перейти в "Динамо". Бачу, що тут не він, а ви все вирішуєте, тому називайте умови, на яких віддасте його нам". Так Марущак став гравцем "Динамо" (усміхається).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: