Розгромана перемога "Руху"

13 квітня 08:14
Переглядів: 134
рух

У матчі зі «Суднобудівником» винниківській команді через травми не змогли допомогти центральні захисники Володимир Федорів та Іван Білий, які наразі разом так і не зіграли, а саме цю пару тренерський штаб награвав на турецьких зборах, як основну. Також ушкодження завадило потрапити до заявки на гру Святославу Козловському.

Як і очікувалося гра розпочалася з масованих атак господарів поля. На 7-ій хвилині воротар гостей відбив небезпечний удар від Юрія Габовди. Через 6 хвилини гостра атака вже пройшла правим флангом – Борис Баранець відкинув м’яч приблизно до лінії штрафного майданчика, однак Юрій Копина пробив явно вище воріт. І відразу ж простріл від Габовди, коли воротар миколаївців уже перебував не при справах, нівелював лише захисник, який підстрахував у цій ситуації. Далі у воротах гостей намагалися відзначитися Станіслав Чучман та Євген Бохашвілі, проте голкіпер Вадим Дмитроченко щоразу обирав правильну позицію.

І так тривало до 37-ої хвилини – тоді винниківські футболісти провели дві стрімкі атаки. Спочатку після прострілу Віталія Романюка з правого флангу Григорій Баранець потужним ударом трохи не влучив у ворота, м’яч пролетів над перекладиною. І тут же ще одна комбінація «Руху», яка завершилася влучним ударом Юрія Габовди – 1:0. Перший тайм закінчився ще двома загрозами воріт «Суднобудівника» від Євгена Бохашвілі, та голів більше не забивали.

На початку другої частини гри знову нагадав про себе Бохашвілі, але Євгенові того дня відверто не щастило на завершальних стадіях атак – знову воротар гостей ліквідував загрозу. Проте саме Бохашвілі розпочав наступну комбінацію, яка виявилася гольовою і, мабуть, найкрасивішою під час забитих «Рухом» м’ячів, – Євген дотепним пасом запустив у прорив Володимира Бідловського, той в один дотик красиво навісив у район одинадцятиметрової позначки, де Юрій Копина ефектним ударом головою забив свій дебютний гол за «Рух» в офіційних матчах – 2:0.

І надалі перевага господарів поля сумнівів не викликала. Щоправда, футболісти винниківської команди дещо збавили оберти й аж так багато моментів не створили. Але на кінцівку поєдинку вони знову включили швидшу передачу і цілком закономірно довели справу до розгромної перемоги. На 83-ій хвилині красиво зафінтив у штрафному майданчику гостей Борис Баранець, Миколі Андрієвському нічого не залишалося, як збити його з ніг – пенальтійний вирок з одинадцятиметрової позначки впевнено виконав штатний пенальтист «Руху» Володимир Бідловський – 3:0.

А крапку в зустрічі на передостанній її хвилині поставив Юрій Габовда – мабуть, одного забитого гола у цьому матчі йому виявилося мало, тож він, опинившись під час масованої атаки винниківської команди, на ударній позиції, технічно спрямував м’яч у кут воріт – 4:0 – переконлива перемога «Руху» на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках, і цей успіх потішив присутніх на грі вболівальників. Очікуємо таких же результатів на користь винниківської команди і у виїзних матчах.

«Рух» – «Суднобудівник» – 4:0

Голи: Габовда, 37, 89; Копина, 56; Бідловський, 83, з пенальті

«Рух»: Шевчук, Романюк, Чучман, Дмитрух, Бідловський, Копина (Садоха, 68), Кікоть, Габовда, Б.Баранець, Г.Баранець (Панасюк, 75), Бохашвілі

Головний тренер: Руслан Мостовий

«Суднобудівник»: Дмитроченко, С.Швець, Горінов, Невкритий (Минський, 72), Медведєв, Таркановський, Б.Швець, Колесниченко (Андрієвський, 77), Котов, Толгаренко, Носов

Головний тренер: Деніс Люккенс

Попередження: Чучман, 31; Садоха, 81 – Горінов, 78; Минський, 83

12 квітня 2017 р. Стадіон імені Богдана Маркевича. Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: