Розклад чемпіонату України з біатлону

22 грудня 10:08
Переглядів: 175
біатлон

Закінчення етапів Кубка світу і Кубка IBU означає для наших спортсменів відпочинок.

Уже 25 грудня в селі Сянки Турківського району на Львівщині пройдуть перші гонки чемпіонату України з біатлону. Ситуація зі снігом в Україні на сьогодні непроста, але прогнози погоди дозволяють сподіватися, що змагання провести все ж вдасться. В рамках чемпіонату передбачені спринти, гонки переслідування та естафети.

Ситуацію з погодними умовами в Сянках і можливістю проведення чемпіонату України прокоментував президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак:

- Сьогодні в Сянках вже пішов сніг. Крім того, там тримається досить низька температура і на кілометровому колі вже настріляли штучного снігу, і планують настріляти ще, збільшуючи довжину траси. Тому я сподіваюся, що нам вдасться провести чемпіонат і тренувальний збір перед поновленням офіційних міжнародних стартів.

Якщо ж відбудеться подальше погіршення погодних умов і траса в Сянках стане непридатна для проведення зборів, то ми будемо оперативно вирішувати, як готуватися далі. Попередньо розглядаємо варіанти в Словенії та Австрії. У кожному разі, без підготовки до Оберхофа команда не залишиться.

Програма змагань виглядає так:
23 грудня - День приїзду, офіційне тренування
24 грудня - Офіційне тренування
25 грудня - Спринт (чоловіки, жінки)
26 грудня - Гонки переслідування (чоловіки, жінки)
27 грудня - Офіційне тренування
28 грудня - Естафети

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: