Розклад медіа-заходів напередодні матчу Україна - Іспанія

06 жовтня 11:28
Переглядів: 72
Футбол

11 жовтня напередодні кваліфікаційного матчу Євро-2016 Україна – Іспанія учасники поєдинку проведуть низку медіа-заходів у Києві.

 О 17:00 на НТБ «Динамо у Кончі-Заспі розпочнеться прес-конференція головного тренера українців Михайла Фоменка та одного із гравців команди. О 17:45 розпочнеться тренування «синьо-жовтих», перші 15 хвилин якого будуть відкритими для представників ЗМІ.

 Наші суперники – збірна Іспанії - свої медіа-активності проведуть того ж дня на НСК «Олімпійський». О 18:45 наставник іспанців Вісенте Дель Боске та один з гравців збірної проведуть прес-конференцію, а після цього о 19:30 «Фурія Роха» матиме можливість протестувати поле головної футбольної арени України. Перші 15 хвилин тренування будуть відкритими для мас-медіа.

 Для представників ЗМІ буде організовано трансфер.

 Після завершення відкритого тренування команди-гостей відбудеться видача перепусток для акредитованих представників ЗМІ. Також акредитації можна буде отримати в день матчу - у понеділок, 12 жовтня, з 12:00 до 13:00 у Будинку футболу (м. Київ, пров. Лабораторний, 7-а). Звертаємо увагу на те, що після зазначеного часу акредитації видаватися не будуть!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: