Розклад виступів українців сьогодні на Олімпіаді

03 серпня 09:20
Переглядів: 583
300х300

Розклад виступів українців сьогодні на Олімпіаді:

11.00 - кульова стрільба, гвинтівка, лежачи - залікова стрільба - Артур Айвазян, Сергій Куліш

11.26 - стрільба з лука, чоловічі індивідуальні - Маркіян Івашко

12.00 - легка атлетика, штовхання ядра, кваліфікація - Андрій Семенов

12.05 - стрільба з лука, чоловічі індивідуальні - Віктор Рубан

12.10 - гребля, чотиримісні, чоловіки - Павловський, Зайцев, Грін, Довгодко

12.11 - легка атлетика, багатоборство - Наталя Добринська

12.17 - легка атлетика, стрибки у висоту - Ганна Мельниченко

12.19 - дзюдо,+100кг - Станіслав Бондаренко

12.20 - плавання, 50м вільний стиль - Дарина Степанюк

12.23 - легка атлетика, 100м з бар′єрами - Людмила Йосипенко

12.25 - легка атлетика, потрійний стрибок - Ольга Солодуха, Ганна Демідова, Ганна Князєва

12.30 - академічне веслування - Олена Буряк, Ганна Кравченко

12.30 - кульова стрільба, швидкісний пістолет - Роман Бондарук

13.15 - дзюдо, +78кг - Ірина Кіндзерська

13.16 - плавання, 1500м вільний стиль - Сергій Фролов

13.20 - легка атлетика, метання молота - Олександр Дрихоль, Олексій Сокірський, Артем Рубанко

13.43 - легка атлетика, біг 400м з бар′єрами - Станіслав Мельников

14.00 - вітрильний спорт - Олексій Борисов, Валерій Кудряшов

14.32 - легка атлетика, біг 400м - Аліна Логвиненко, Наталя Пигида

15.30 - легка атлетика, біг  3000м з перешкодами - Вадим Слободенюк

16.00 - батут - Юрій Нікітін

16.30 - бокс, 69 кг - Тарас Шелестюк

16.30 - стрибки у воду, 3м трамплін - Ганна Письменська, Олена Федорова

18.05 - велоспорт, трек, кейрін - Ірина Папежук

18.56 - велоспорт, трек, командна гонка - Леся Калітовська, Світлана Галюк, Єлизавета Бочкарьова

21.10 - легка атлетика, диск - Наталя Фокіна, Катерина Карсак

21.50 - легка атлетика, стрибок - Віктор Кузнєцов

21.50 - легка атлетика, 10000м - Ольга Скрипак

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: