Розклад виступів вихованців ЛУФК на Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро

17 серпня 15:00
Переглядів: 333
Ріо

Розклад виступів вихованців ЛУФК на Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро (день за днем):

5 серпня (п’ятниця)
- Христина Есебуа (стрільба з лука) – кваліфікація особистої першості

6 серпня (субота)
- Павло Коростильов (кульова стрільба) – стрільба з пневматичного пістолета на 10м
- Яна Шемякіна, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова (фехтування) – особисті змагання (шпага)
- Максим Аверін (велоспорт на шосе) – індивідуальна гонка

7 серпня (неділя)
- Христина Есебуа (стрільба з лука) – командні змагання

8 серпня (понеділок)
- Олег Царьков (кульова стрільба) – стрільба з пневматичної гвинтівки на 10м
- Христина Есебуа (стрільба з лука) – особистий олімпійський раунд (1/32, 1/16)
9-10 серпня (вівторок, середа)
- Христина Есебуа (стрільба з лука) – особистий олімпійський раунд

11 серпня (четвер)
- Яна Шемякіна, Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова (фехтування) – командні змагання (шпага)
- Христина Есебуа (стрільба з лука) – особистий олімпійський раунд

12 серпня (п’ятниця)
- Христина Стуй (легка атлетика) – біг 100м (попередні забіги)
- Олег Царьков (кульова стрільба) – стрільба з гвинтівки лежачи на 50м
Роман Бондарук, Павло Коростильов (кульова стрільба) – швидкісна стрільба з пістолета на 25м (кваліфікація)

13 серпня (субота)
- Роман Бондарук, Павло Коростильов (кульова стрільба) – швидкісна стрільба з пістолета на 25м (кваліфікація (ІІ част.), фінал)
- Христина Стуй (легка атлетика) – біг 100м (1/2 фіналу, фінал)

14 серпня (неділя)
- Олег Царьков (кульова стрільба) – стрільба з гвинтівки з трьох положень на 50м

17 серпня (середа)
- Марія Стадник (жіноча боротьба)- в/к до 48кг
- Оксана Гергель (жіноча боротьба) – в/к до 58кг
- Олег Тарновський (веслування на каное) – С-1 200м (попередні заїзди)

18 серпня (четвер)
- Юлія Хавалджи (Благіня), Наталія Синишин, Юлія Ткач, Алла Черкасова (жіноча боротьба) – в/к до 53, 63, 75кг
- Христина Стуй (легка атлетика) – естафета 4Х100м (попередні забіги)
- Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) – кваліфікація
- Олег Тарновський (веслування на каное) – С-1 200м (фінал)

19 серпня (п’ятниця)
- Тарас Міщук, Олег і Сергій Тарновські (веслування на каное) – С-2 1000м (попередні заїзди, півфінал)
- Христина Стуй (легка атлетика) - естафета 4Х100м (фінал)

20 серпня (субота)
- Тарас Міщук, Олег і Сергій Тарновські (веслування на каное) – С-2 1000м (фінал)
- Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) – фінал

21 серпня (неділя)
- Андрій Квятковський (вільна боротьба) – в/к до 65кг

За матеріалами: ufk.lviv.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити