Розпочинається продаж квитків на матч Україна – Македонія

11 вересня 08:07
Переглядів: 351
арена львів

У четвер, 11 вересня, стартує продаж квитків на матч кваліфікації чемпіонату Європи 2016 року між національними збірними командами з футболу України та Македонії, який відбудеться 12 жовтня на стадіоні «Арена Львів» у Львові.

Кожен вболівальник, що придбав квитки на червневі матчі жіночих національних збірних (Україна – Чорногорія та Україна – Англія) до 13 вересня 2014 року можуть придбати квитки на матч Україна – Македонія на сайті www.ufi.com.ua у першочерговому порядку.

Для решти вболівальників продаж квитків на матч Україна – Македонія на сайті www.ufi.com.ua буде відкритий з 14 вересня.

Продаж квитків у касах стадіону «Арена Львів» та в офісі Львівської обласної федерації футболу розпочнеться з 11 вересня.

Умови продажу:

- вболівальники, які мають квиток на матч жіночих збірних команд України та Чорногорії або України та Англії, віддавши його касиру Львівської обласної федерації футболу, зможуть придбати квиток на матч Україна – Македонія (кількість квитків на матчі жіночих національних збірних – дорівнює кількості квитків на матч Україна – Македонія, але не більше 6 на одну особу);

- вболівальники, які не придбали квитки на червневі матчі жіночих збірних команд, до 13 вересня можуть придбати квиток на матч Україна – Македонія тільки разом з квитком на матч Україна – Туреччина (жіночі збірні).

- в касах стадіону «Арена Львів» до 13 вересня можливо придбати лише абонемент на два матчі: Україна – Туреччина (жіночі національні збірні) та Україна – Македонія (національні збірні).

Вартість квитків на матч жіночих національних збірних команд України та Туреччини – 20 грн.

Вартість квитків на матч кваліфікаційного турніру Євро-2016 між національними збірними командами України та Македонії: 40, 70, 100, 150, 200, 250, 700 та 800 грн.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: