Розпочинаються змагання за програмою Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців

03 серпня 18:32
Переглядів: 238
Спорт

Відповідно із розпорядженням за № 535/0/5-16 від 3 серпня 2016 року, підписаним в.о. голови Львівської облдержадміністрації І.Я. Гримак та на підставі Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України та Національного агентства України з питань державної служби від 11.11.2014 за № 3737/169, на Львівщині розпочинаються районні та обласний етапи Спартакіади серед команд державних службовців.

Змагання відбудуться упродовж серпня-вересня ц.р. за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Державні службовці змагатимуться з таких видів спорту: волейбол, футзал, теніс настільний, шашки, шахи.

Фінальні змагання Спартакіади заплановано провести 3 вересня 2016 року в місті Львові на спортивній базі Національного університету «Львівська політехніка».

За результатами усіх етапів змагань буде сформовано збірну команду державних службовців Львівщини, що змагатиметься у всеукраїнському фіналі в місті Ужгороді упродовж 27 вересня – 1 жовтня 2016 року. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: