"Рух" - "Арсенал-Київщина". Прев’ю

15 жовтня 11:30
Переглядів: 176
Рух

У суботу, 15 жовтня, винниківський «Рух» проведе матч 14 туру другої ліги. Суперником нашої команди буде «Арсенал-Київщина» з Білої Церкви. Поєдинок відбудеться на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках.

«Арсенал-Київщина» - одна з набагатьох команд другої ліги, яка не хапає зірок з неба у чемпіонаті. Команда з Білої Церкви, як і багато інших команд чемпіонату, не може похвалитися стабільністю. Вдалий матч як і вдома, так і на виїзді для майбутнього суперника «Руху» чергується з серйозною невдачею. «Арсенал-Київщина» неодноразово був розгромлений у чемпіонаті і не обов’язково командою лідером. «Арсенал-Київщина» за 13 матчів, уявіть собі, пропустив 47 голів. Зважаючи на це, «Рух» буде беззаперечним фаворитом цього поєдинку. Команда Романа Гданського за усіма статтями переважає майбутнього суперника, а відтак повинна без проблем брати дуже важливі три очки. Головне для гравців «Руху» у цьому матчі – забути що таке недооцінка суперника і зіграти максимально відповідально, як і в атаці, так і в обороні. Якщо «Рух» виконає поставлене на матч завдання, проблем у нашої команди виникнути не повинно. Через дискваліфікацію у цьому матчі не зіграє захисник «Руху» Володимир Бідловський.

Матч «Рух» - «Арсенал-Київщина» судитиме Віталій Маляр з Хмельницького. Його допомагатимуть асистенти Сергій Дарійчук (Чернівецька обл..) та Євген Гашков (Чернівці) . Четвертим арбітром буде Андрій Холявко зі Львова, а спостерігачем арбітражу – Іван Староста з Закарпатської області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: