"Рух": До матчу з "Балканами" готові

04 серпня 15:23
Переглядів: 230
рух

Спекотний літній тиждень не вплинув на плани «рухівців».  Усю заплановану роботу тренерський штаб на чолі з Русланом Мостовим виконав. Відтак футболісти до матчу з «Балканами» підійшли у бойовій готовності.

 Після трьох поразок поспіль психологічний настрій у таборі «жовто-чорних» панував ненайкращий. Спершу почали робити висновки з невдач футболісти, які  у понеділок зібралися за містом, аби відверто між собою поговорити. Наступного дня у конференц-залі готелю «Святослав» на команду чекала зустріч із тренерським штабом та керівництвом клубу.  Чоловіча розмова тривала стільки, скільки один матч. Проаналізовані багато деталей, тож є сподівання, що всі дійдуть належних висновків з невдалих поєдинків. Отож потрібно стати і йти далі.  

 Навіть у спекотний серпень винниківчани не жаліли себе і викладалися на заняттях на сто відсотків. Відчувається, що команда прагне реабілітуватися в очах уболівальників, тренерського штабу та керівництва клубу. Тож прийдіть і підтримайте «Рух» у матчі з «Балканами»! Зараз хлопцям ваша підтримка потрібна, як дощ у спеку. Чекаємо на вас у суботу о 17.00 на стадіоні ім. Богдана Маркевича. Вхід традиційно вільний.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: