"Рух" і "Балкани" розсудить Арановський

05 серпня 10:49
Переглядів: 178
суддя

Матч 4-го туру у Першій лізі між командами з Винників та Зорі Саратського району Одеської області обслуговуватиме представник відомої української суддівської сім’ї.

Надзвичайно важливий поєдинок, який відбудеться у суботу, 5-го серпня, у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича, доручено судити Вікторові Арановському. Це рідний брат арбітра Євгена Арановського, який обслуговує ігри української Прем’єр-ліги та є рефері ФІФА з 2011-го року. Кар’єру у Дитячо-юнацькій футбольній лізі та у змаганнях серед аматорів він проводив 2008-2009-го, з 2010-го судив поєдинки професійних колективів Другої ліги, а з 2017-го року арбітр, якому приблизно через місяць виповниться 32 роки, обслуговує змагання у Першій лізі

До речі, на аматорському рівні Віктора Арановського вважали доволі перспективним футболістом. Зокрема, Асоціація футбольних істориків і статистиків Київської області свого часу нагадувала, що 2007-2008-го цей представник славної династії вітчизняних арбітрів став переможцем обласних кубкових перегонів у складі гореницького «Ірпеня». А 2008-го року Віктор Арановський з тим же «Ірпенем» навіть завоював аматорський Кубок України.

Асистентом арбітра під час винниківського матчу стануть Володимир Дорошенко та Роман Соботюк із Житомира. Четвертий арбітр – Олександр Кальонов зі Львова. Директор матчі і спостерігач арбітражу – Юрій Скорейко з Чернівців.

 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: