"Рух" - "Миколаїв": Найкращий подарунок – перемога

10 серпня 09:25
Переглядів: 680
Рух Винники

9 серпня відбувся матч 10 туру обласної Прем’єр-ліги з футболу між командами «Рух» та «Миколаїв». Неабияка спека перед матчем ознаменувала високий градус протистояння у самому поєдинку. Перший матч після перерви у чемпіонаті області тримав вболівальників у напрузі до самісінького фінального свистка.

Зі стартових хвилин матчу винниківський «Рух» побіг в атаку. Мотивація була ще та – у день поєдинку свій День народження святкував головний тренер команди Роман Гданський. Стартовий натиск господарів перетворився у небезпечний момент: Андрій Баглай завдавав удару зі штрафного, а голкіпер «Миколаєва» хоч і ненадійно, та все ж перевів м’яч на кутовий. Невдовзі рахунок був відкритий. Новачок «Руху», екс-гравець «Демні» Олексій Омельченко забив у дебютному матчі за нову команду уже на 23 хвилині.

Після гострої подачі з кутового Омельченко відправив м’яч головою у сітку воріт. Лише на 38-й хвилині матчу виникла по-справжньому небезпечна атака у ФК «Миколаїв» - після двох ударів нападників команди на шляху м’яча ставав то сейв голкіпера, то нога захисника. Деяка розслабленість гравців «Руху» під кінець першого тайму призвела до того, що гості зрівняли рахунок. Після розіграшу штрафного м’яч влучив у поперечку, а із метушні у воротарському майданчику найжвавішим виявився захисник «Миколаєва» Микола Бухта – 1:1.

Ще до кінця першого тайму миколаївці мали ще декілька стандартів біля воріт «Руху, однак якимось успіхом для гостей вони не увінчались.

«Руху» потрібно щось було змінювати у другому таймі, тому цілком очікуваним стала поява Олександра Алієва. Після того, як екс-динамівець вийшов на заміну, малюнок гри винниківської команди в атаці суттєво покращився. Точність передач та рух у центрі поля став куди кращим. Час спливав, напруга зростала, а «Рух» все не міг забити другий м’яч. Неабияк попсували нерви винниківським вболівальникам небезпечні контратаки ФК «Миколаїв». Найактивнішим на вістрі атаки у складі гостей був Богдан Фостаковський.

Та все ж без приємного подарунку головний тренер «Руху» не залишився. Наприкінці поєдинку Олексій Омельченко оформив дубль, розстрілявши голкіпера «Миколаєва» Олександра Михалевича з центру штрафної.
Сил та часу у гостей відігратись вже не було. Здобувши перемогу у Миколаєві у першому колі з рахунком 1:0, винниківський «Рух» взяв заплановані три очки і в себе вдома – 2:1.

У середу, 12 серпня, «Рух» в рамках 1/16 фіналу Кубка України серед аматорів зіграє проти «Гетьмана» з Хмельницького. Початок матчу на стадіоні імені Богдана Маркевича заплановано на 17:00. Вхід – вільний.