"Рух" обіграв "Погонь" у товариському матчі

02 жовтня 19:49
Переглядів: 145
Рух

Готуючись до офіційних матчів у другій лізі, винниківський «Рух» на стадіоні імені Богдана Маркевича провів товариський матч проти міцного середняка обласної Прем’єр-ліги львівської «Погоні». Винниківчани у цьому матчі здобули перемогу з рахунком 2:0. За «Рух» забивали Роман Іванов та Олег Панасюк.

За домовленістю обох сторін, «Рух» і «Погонь» зіграли два неповноцінні тайми: у першому таймі команди грали 35 хвилин, а у другому – 30. Що цікаво, у першому та другому таймі за «Рух» та «Погонь» грали різні футболісти. Головні тренери обох команд дали можливість пограти усім без винятку. У складі «Руху» лише чотири футболісти зіграли два тайми: захисники Володимир Федорів, Станіслав Чучман, Олег Панасюк та воротар Юрій Шевчук.

Приємно відзначити, що до основного складу команду після травми нарешті повернувся Григорій Баранець. Він хоч і не набрав поки що найкращих фізичних та ігрових кондицій, але з впевненістю можна сказати, що був корисний для своєї команди.

Загалом, «Рух» у першому таймі домінував на футбольному полі. Гравці команди господарів мали не один момент для того, щоб забити у ворота суперника, однак усі гольові моменти «Руху» не завершувалися взяттям воріт. Найбільше можливостей пробити воротаря «Погоні» у першому таймі мав Святослав Козловський. Жоден зі своїх моментів Святослав реалізувати так не зумів.

Незважаючи на перевагу «Руху», «Погонь» у першому таймі, як і зрештою, у матчі, виглядала доволі непогано. Нападник «Погоні» Олег Чунис непогано нав’язував боротьбу захисникам «Руху», проте часто йому бракувало підтримки в атаці. Неодноразово у першому таймі «Погонь» вилітала в контратаки, проте останнього пасу чи завершального удару відверто бракувало.

За значної переваги «Руху», але без голів завершився перший тайм поєдинку. Друга половина матчу виявилася не менш цікавою за першу. На поле вийшли уже інші футболісти, які, на відміну від своїх попередників, почали забивати голи. Що цікаво, у складі «Руху» на вістрі атаки з’явився воротар Олександр Дяченко. Таке ноу-хау від тренерів «Руху» було дещо незвичним, однак не від доброго життя. Кілька гравців «Руху» через мікротравми так і не змогли взяти участь у цьому матчі, а воротар Дяченко згадав дитячі роки, коли грав на позиції форварда у футбольній секції школи київського «Динамо».

Дяченкові та компанії вдалося забити на початку другого тайму. Роман Іванов замкнув подачу з флангу, а через кілька хвилин перевагу «Руху» зміцнив Панасюк. Олег вдало зіграв на добиванні після сейву воротаря суперника.

Незаважаючи на перевагу «Руху» з рахунком 2:0, гравці «Погоні» не засиджувалися в обороні, а при кожній кращій нагоді атакували ворота Шевчука. Кілька нагод для взяття воріт гравці «Погоні» таки створили, однак в усіх без винятку епізодах вище усіляких похвал грав Юрій Шевчук.

Фінальний свисток арбітра матчу Степана Лапка зафіксував не розгромну, зате впевнену перемогу «Руху» з рахунком 2:0. «Рух» на класі обіграв суперника. Натомість «Погонь» у цьому матчі приємно здивувала. Це уже далеко не та команда, яку «Рух» безжалісно громив у чемпіонаті області кілька років тому.