"Рух" - ОДЕК: Нічия, що задовольнила не всіх

14 травня 15:20
Переглядів: 637
рух

Діючий чемпіон України з футболу серед команд-аматорів винниківський «Рух» вперше у новому чемпіонаті зіграв внічию. Команда Романа Гданського на власному полі не змогла дотиснути ОДЕК з Оржева, що у Рівненській області – нічия 1:1.

Такий результат матчу на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках задовольнив лише команду гостей. Винниківський «Рух», переважаючи свого опонента протягом усього матчу, був значно ближчим до перемоги, однак втілити свою перевагу у другий забитий гол команді з Львівщини не вдалося.

Після ушкодження, отриманого у Ходорові, до основної групи «Руху» повернувся Олександр Алієв. Провівши лише одне тренування напередодні матчу, новачок «Руху» вийшов наступного дня в основному складі своєї команди.

Перший тайм матч «Рух» - ОДЕК не був дуже видовищним та багатим на гольові моменти. У перші 45 хвилин гри гості вирішили не грати з «Рухом» у відкритий футбол і віддати ініціативу супернику. Насичену оборону команди з Рівненської області гравцям господарів пройти було не просто. Незважаючи на це, кілька моментів для взяття воріт фаворити матчу у першому таймі таки створили. Алієв, Романюк та Кікоть не змогли прицільно пробити з хороших позицій: гравці «Руху» або били повз ворота, або воротар ОДЕКа Юрій Кособуцький виручав свою команду.

Коли у першому таймі здебільшого атакували одні, забили інші. Гравці «Руху» після подачі зі стандарту пропустили контратаку, яка завершилася влучним ударом з меж штрафного майданчика Владислава Семенчука. У цьому епізоді не обійшлося і без допомоги гравців «Руху», які своїми необачними діями у захисті просто подарували м’яч гравцю гостей. Гравець ОДЕКа, пробиваючи метрів з 12-ти, переграв Юрія Шевчука.

Знаючи, як команда «Рух» грає у другому таймі, мабуть, ні для кого не стало особливою несподіванкою те, що команда Романа Гданського суттєво додала. Роботи у захисників гостей і для воротаря Кособуцького значно побільшало.

Незважаючи на таку гру господарів, гості не забували про контратаки. В одному з епізодів «Рух» по-справжньому виручив Шевчук. У цьому епізоді на ударну позицію вивели 23 номера ОДЕКа Романа Савицького.

У середині тайму головний тренер «Руху» Роман Гданський провів одразу кілька замін, одна з яких якраз і стала ключовою. «Джокер» Роман Іванов забив уже третій гол у новому чемпіонаті України серед аматорів, замкнувши простріл Віталія Романюка.

При рахунку 1:1 гравці «Руху» ще більше додали у швидкостях. Хоч і ламати позиційну оборону суперника, «рухівцям» було непросто, проте різноматні дії винниківчан у позиційній атаці, а також стандарти давали усі підстави вірити, що «Рух» здобуде свою третю перемогу у першому груповому раунді. Алієв, Гурський та Фурта свої моменти реалізувати не змогли. У кожного з цих футболістів були непогані можливості вивести свою команду вперед, проте оборона ОДЕКа, як і, зрештою, вся команда, змогла вистояти у Винниках.

У підсумку нічия 1:1, яка однозначно порадувала команду з Рівненщини, натомість аж ніяк не порадувала команду «Рух» - головного фаворита на перемогу у цьому чемпіонаті України серед аматорів.

Незважаючи на це, «Рух» й надалі залишається лідером турнірної таблиці групи 1 – 7 очок після 9 матчів.

Що цікаво, в іншому матчі групи ФК «Вінниця» доволі несподівано вдома не змогла обіграти львівський «Опір» - нічия 2:2.

У неділю, 17 травня, «Рух» в рамках чемпіонату обласної Прем’єр-ліги зіграє з командою ФК «Острів» з Чорного Острова. Початок матчу на стадіоні імені Богдана Маркевича о 16:00. Матч молодіжних складів – о 14:00.

«Рух» Винники – ОДЕК Оржів 1:1