"Рух" - "Опір": Сенсація у Винниках

28 травня 17:49
Переглядів: 495
Миколаїв рух

Найтитулованіша команда обласної Премєр-ліги винниківський «Рух» зазнала першої поразки у новому сезоні. Граючи експериментальним складом, «Рух» у чемпіонаті України серед аматорів, діючим чемпіоном також якого є, вдома сенсаційно, та ще й розгромно програв львівському «Опору» - 0:4.

Оскільки «Рух» уже вийшов до другого раунду групового турніру чемпіонату України серед аматорів, головний тренер команди Роман Гданський випустив експериментальний склад. На старт матчу п’ятого туру проти «Опору» не вийшли такі гравці як Шевчук, Кікоть, Костик, Гурський, Макар, Романюк та Олег Шептицький. Чимало з них навіть не потрапили до заявки на матч, а ті, що вийшли у другому таймі, не змогли нічого змінити на полі. Не допоміг у цьому матчі винниківчанам і Олександр Алієв, який, провівши два повноцінні тайми на полі, не зміг продовжити свою гольову серію.

Головний тренер «Опора» Сергій Вацяк, розуміючи, що суперник виставив далеко не найсильніший склад, зробив усе можливе, аби його команда святкувала успіх. І «Опору» варто віддати належне. На цю сенсацію не без допомоги фарту, але гості таки награли. У такій грі, а особливо бездарній грі у захисті, винниківчани мають винити самі себе.

Матч, який для однієї команди не вирішував абсолютно нічого, а для іншої був життєвонеобхідним, якраз і показав важливість в «Руху» ключових та досвідчених виконавців, натомість ще раз підтвердив те, що найближчий резерв команди не є таким, який його хоче бачити тренерський штаб та керівництво команди.

Уся відмінність гри команд у першому таймі – це те, що «Опір» свої моменти реалізовував, а «Рух» - ні. Винниківчани часто старалися грати через Святослава Козловського, проте новий-старий гравець команди на лівому фланзі діяв з перемінним успіхом – перспективні передачі чергувалися з втратами. Алієв, Іванов та Козловський як не старалися, але пробити воротаря Савича у першому таймі не змогли, натомість «Опір» використав свої два з трьох гольових моменти. Спочатку Олег Калуцький безперешкодно пробив головою після подачі кутового, а через кілька хвилин реалізував цілком справедливо призначений пенальті за фол проти Артура Речкіна. Могли гості ще одного разу забити у першому таймі. У цьому випадку після удару Андрія Бордуна дива реакції продемонстрував Андрій Жук.

У другому таймі при рахунку 0:2 головний тренер «Руху» Роман Гданський кинув в бій важку артилерію – на поле вийшли Олег Шептицький, Макар та Романюк. Втім, як виявилося згодом, їм не вдалося нічого змінити на полі. В цей вечір  у воротар «Опора» не залітало нічого, натомість у воротар «Руху» - майже уже. В одному з епізодів після помилки Жука на виході курйозний гол ледь не забив Бордун – м’яч після його удару влучив у поперечину.

При рахунку 0:2 на користь «Опора» «Рух» з усіх сил затиснув суперника на своїй половині поля. Винниківчани створили не один момент для того, аби забити, проте цього вечора не щастило нікому – ні Шептицькому, ні Іванову, ні Бойкові. Усі били або в воротаря, або не влучали у ворота.

Натомість гості при такій грі зуміли двічі зловити суперника на контратаках. Спочатку Кудінов обікрав молодого Суля і пробив повз Жука, а в компенсваний арбітром час жирну крапку у матчі поставив Олег Калуцький, завершивши класну комбінацію, і тим самим оформивши хет-трик.

У підсумку 0:4 – для «Опора» величезна радість, а для «Руху», особливо для тренерського штабу команди, хороша гра для роздумів.

Перемігши на виїзді «Рух», львівський «Опір» зробив не тільки сенсацію, а й подарував собі шанс вижити і пройти до другого групового раунду турніру. Для цього команді Сергія Вацяка обов’язково обігрувати ФК «Вінницю» у себе вдома в останньому турі. Зважаючи на те, яку гру «Опір» продемонстрував на стадіоні імені Богдана Маркевича, таке завдання для львів’ян є цілком реальним.

"Рух" Винники - ФК "Опір" Львів 0:4 (0:2)