"Рух" перед "Балканами"

11 серпня 12:00
Переглядів: 328
рух

Після матчу з харківською «Коброю» футболісти винниківського клубу отримали один день на відпочинок і далі розпочали планову підготовку до матчу з «Балканами».

Навіть попри першу перемогу в сезоні, у тренерського штабу було багато претензій до своїх підопічних. Мабуть, тому у вівторок та середу футболісти працювали у дворазовому режимі. А вже у четвер ввечері делегація «Руху» взяла курс на Одещину. Клубному автобусові знадобилося 15 годин, аби доставити команду до містечка Арциз. Тут у єдиному та доволі скромному готелі і поселилася делегація львівського клубу.

Після обіду команда вирушила до села Зоря (де, власне, і відбудеться завтрашня гра з «Балканами»). Подолавши 30 кілометрів одеським бездоріжжям, «рухівці» провели вечірню сесію. Згодом хлопці повернулися у готель, під час вечері подивилися поєдинок між «Олімпіком» та ФК «Львів» і попрямували на теоретичне заняття, де вже тренерський штаб підготував для своїх підопічних багато аналітичного матеріалу.

У матчі з «Балканами» тренерський штаб розраховуватиме на таких футболістів:

воротарі: Олександр Ільющенков, Олександр Дяченко;

захисники: Володимир Заставний, Андрій Бусько, Ігор Дуць, Іван Білий, Василь Білий, Михайло Писко, Андрій Никитюк;

півзахисники: Григорій Баранець, Борис Баранець, Олександр Чепелюк, Юрій Копина, Максим Грисьо, Микола Буй, Ростислав Русин, Іван Брікнер, Михайло Козак

нападник: Олександр Батальський.

На жаль, через травми команді у цій грі не зможуть допомогти Володимир Макар, Святослав Зубар та Андрій Ляшенко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: