"Рух" та "Гірник-Спорт" розсудить Солов’ян

20 липня 21:25
Переглядів: 249
суддя

Головним арбітром поєдинку «Рух» (Львів-Винники) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) у п’ятницю, 21-го липня, стане Олександр Солов’ян, який представляє столицю України Київ.

28-річний футбольний суддя закінчив Національний університет фізичного виховання та спорту України, матчі регіональних змагань розпочав судити 2007-го року, з наступного року до 2011-го працював на іграх Дитячо-юнацької футбольної ліги України та серед аматорів. А 2012-го стартував у поєдинках професіоналів – у Другій лізі. Зараз йому доручено обслуговувати двобій 2-го туру у Першій лізі на винниківському стадіоні імені Богдана Маркевича.

Як повідомляє офіційний сайт Київської обласної федерації футболу, Олександр Солов’ян – з Денихівки Тетіївського району Київської області, але служителем футбольної Феміди він став у столичній федерації. Цікаво, що на теперішній момент 28-річний фахівець… не поспішає вішати бутси на цвях. Олександр Солов’ян очолив команду ДГ «Шевченківське» (представляє дослідне господарство «Шевченківське» Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України, що базується в селі Денихівка) в статусі тренера-гравця. На аматорському рівні цей колектив виступає доволі успішно – як приклад, зокрема, у травні з рахунком 6:0 розгромив представника районного центру Київщини ФК «Васильків».

Цього ж разу у суддівській справі у Винниках Олександрові Солов’яну допомагатимуть асистенти арбітра Андрій Шевчук та Андрій Приймачук (обидва – з Рівного). Четвертий арбітр – Олександр Шандор, представник добре відомої в Україні футбольної династії.

Директор матчу та спостерігач арбітражу – одесит Євген Абросімов, у минулому добре знаний український футбольний суддя, арбітр національної категорії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: