"Рух" у Харкові без нападників

05 жовтня 22:27
Переглядів: 558
рух

Сьогодні вранці делегація «Руху» автобусом прибула до Харкова. Вже завтра винниківчани поміряються силами з місцевим «Геліосом».

На гру Володимир Мазяр узяв 17-х футболістів.

Воротарі: Олександр Ільющенков, Олександр Дяченко, Юрій Шевчук.

Захисники: Іван Білий, Андрій Гурський, Василь Білий, Ігор Дуць, Володимир Заставний.

Півзахисники: Олександр Чепелюк, Юрій Копина, Григорій Баранець, Микола Буй, Назар Вербний, Юрій Ткачук, Євген Лозовий, Святослав Козловський, Володимир Макар.

На жаль, перед грою з «сонячними» у винниківської команди виникли серйозні кадрові проблеми. Через травми не зможуть допомогти партнерам найкращий бомбардир Віктор Хомченко, півзахисники Максим Грисьо, захисник Андрій Маркович. Також за грою «Руху» вдома спостерігатиме Борис Баранець, який через перебір жовтих карток відбуває дискваліфікацію. Ще один форвард команди Святослав Зубар готується до суботнього весілля, яке запланував ще рік тому.

Оселилася делегація «Руху» на заміській навчально-тренувальній базі харківського «Металіста» у селищі Високому у 15-ти кілометрах від міста. Ввечері винниківчани провели передматчеве тренування, пізніше на них чекає теоретичне заняття, а завтра сама гра. Вона розпочнеться о 15 годині, онлайн трансляцію дивіться на офіційному сайті клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: