"Рух" - володар Кубка області

30 вересня 10:59
Переглядів: 172
рух

Футболісти винниківського «Руху» вдруге у своїй історії стали володарями Кубка області. У вирішальному поєдинку турніру діючі чемпіони області на стадіоні СКА у Львові виявилися на голову сильнішими за «Гірник» з Соснівки – 3:0.

Якщо відверто, то шансів на перемогу у цьому матчі винниківчани своєму супернику не залишили. Підопічні Романа Гданського володіли ігровою та територіальною перевагою і створили значно більше гольових моментів, аніж суперник.

Якщо кілька перспективних атак у «Руху» у першій половині першого тайму завершилися нічим, то у середині тайму підопічні Романа Гданського свого таки добилися. Невпевнена гра воротаря «Гірника» Анатолія Коваленка після подачі з кутового призвела до того, що пожежу штрафному суперника влучним ударом «погасив» Олег Шептицький.

Одразу після забитого гола «Рух» мав чудову можливість збільшити свою перевагу. Двічі на ударну позицію виходив Святослав Козловський, проте стільки ж разів пробивав неточно.

«Гірник» як не старався нав’язати супернику свою гру, зробити це їм ніяк не вдавалося. Підопічні Володимира Підкіпняка намагалися грати по-різному: і в короткий пас, і довгими передачами, проте небезпеки біля воріт Шевчука було мало. Захисники «Руху» ліквідовували кожну перспективну атаку суперника.

У другому таймі малюнок гри особливо не змінився. «Гірнику» потрібно було йти вперед відігруватися і відповідно бути готовим до контратак суперника. Така гра була значно більше на руку «Руху». З кожною хвилиною вони наближалися до перемоги у турнірі і, більше того, своїми створеними моментами дали зрозуміти, що з добрій тисячі вболівальників на трибунах варто ще чекати голів. І справді, такі і сталося. В одній з атак «Руху» Коваленко у власному штрафному зніс Шептицького, після чого арбітр Юрій Можаровський призначив стовідсотковий пенальті.

Що цікаво, з «точки» Шептицький не зміг переграти Коваленка, однак виявився першим на добиванні. Захисник «Гірника», мабуть, і самі не повірили, що їхній голкіпер зуміє відбити удар, а відповідно і його не підстрахували.

Рахунок 2:0 заставив «Гірник» ще більше розкриватися. Команді Володимира Підкіпняка доводилося надіятися на диво, яке команда зуміла продемонструвати у матчі першого кола обласного чемпіонату. Утім, цього разу сенсацією і не пахло. Надто мало номінальні гості створили в атаці. З усіма дальніми ударами Шевчук особливих проблем не мав, а атаки «синіх» увінчалися успіхом ще одного разу. На «розстріл» Коваленка Деревльова вивів Костик. Перший віддав гостру передачу, а другий встановив, як виявилося згодом, остаточний рахунок у матчі.

При рахунку 3:0 обидві команди уже матч догравали. Усі чекали фінального свистка від Юрія Можаровського та офіційного нагородження переможця та переможеного у фіналі Кубка області.

Приємно здивували під час нагородження фани «Гірника». Вони подякували обом командам за гру, підтримали своїх хлопців і привітали команду «Рух» з черговим завойованим трофеєм. Більше того, вони натякнули на те, що «Руху» у цьому сезоні чемпіонства не бачити, оскільки першим, на їхню думку, буде саме «Гірник»...