"Рух" - "Волока". Не все прогнозовано

02 жовтня 12:50
Переглядів: 553
Алієв Рух

Винниківський «Рух» не зміг обіграти ФК «Волоку» у першому чвертьфінальному матчі Кубка України серед аматорів. Після поразки у фіналі чемпіонату України команда Романа Гданського не змогла дотиснути команду з Чернівецької області у себе вдома – нічия 1:1.

Забігаючи наперед, варто відзначити, що «Волока» у цьому матчі приємно здивувала. Не маючи у своєму складі жодних зірок-футболістів, чернівчани добротно виглядали на стадіоні імені Богдана Маркевича і залишили собі хороші шанси створити сенсацію у цьому протистоянні.

Сил та енергії гостям додавали вболівальники на трибунах. Підтримати «Волоку» приїхали 30-40 гучних крикунів. Їхні роти не закривалися протягом усього матчу. Вболівальницька підтримка однозначно допомогла гостям здобути позитивний результат у Винниках.

У цьому сезоні винниківський «Рух» хоч і грає впевнено, однак перемоги команді Романа Гданського не даються уже так легко. Гра в позиційній атаці та контратаках бажає бути кращою. «Рух» надто довго «розкачується» у матчі, а здебільшого починає грати коли пропускає. Так сталося і цього разу. Найважливіше те, що гол команди гостей аж ніяк не виглядав випадковим, оскільки і до взяття воріт «Волока» мала кілька хороших можливостей, аби відкрити рахунок. Невпевнена гра на виходах воротаря Олександра Дяченка створювала проблеми господарям після стандартів. На «другому поверсі» підопічні Юрія Крафта часто перегравали господарів. Забили гості після неузгоджених дій гравців «Руху» в обороні. Сергій Ільїн фактично без перешкод розстріляв воротаря Дяченка з кількох метрів.

Пропустивши гол, гравці «Руху» активізувалися у своїх діях, атакували більше, проте суперник використовував кожну можливість реалізувати свою контратаку. Що цікаво, гості при кожній можливості забігали у вільні зони і ніхто з гравців не бив м’яч куди попало.

Атаки «Руху» у першому таймі таки увінчалися успіхом. Макар на правому фланзі продавив захисника, подав у штрафний майданчик, а там на таку подачу якраз і чатував Омельченко. Олексій з другого разу таки зумів як слід влучити у ворота, а відповідно гол в роздягальню додав впевненості господарям.

У самісінькому дебюті другого тайму команда Романа Гданського мала чудову можливість вийти вперед. Шацьких вивів Шептицького сам на сам з воротарем, однак Олег забарився з передачею на Макара та дозволив захиснику ліквідувати небезпеку. Вочевидь, якби Шипа віддав вчасно передачу на Макара, рахунок у цьому матчі, швидше за все, став би 2:1.

Гості хоч у другому таймі здебільшого захищалися, проте про атаку не забували. Інколи у «Волоки» проходили небезпечні контри, після яких виникала справжня загроза. В одній з таких атак Олександр Крохмалюк перевірив на міцність поперечку воріт Дяченка.

Незважаючи на це, моментів для взяття воріт у «Руху» було значно більше. Шацьких, Гурський, Сєргєєв та Гусаковський не змогли реалізувати створене. Особливо гострим був удар головою Гусаковського після кутового в компенсований арбітром час. Вболівальники уже бачили м’яч у воротах, проте захисники вибили «круглого» фактично з лінії воріт. В інших епізодах винникічанам також не таланило. Майже увесь другий тайм захищаючись, «Волока» зберегла нічию і відповідно шанси проти титулованшіого суперника у чвертьфіналі. В гостях «Руху» однозначно легко не буде. На цей матч команді з Винник потрібно налаштуватися немов на останній бій. У такому випадку все буде добре…

"Рух" Винники - ФК "Волока" Чернівецька обл. 1:1
Стадіон ім. Богдана Маркевича.
Арбітр: Новосад Р.Я. (Рівне)
Асистенти арбітра: Колюшко М.О. (Івано-Франківськ), Дем'янчук Т.Р. (Івано-Франківськ)
Резервний арбітр: Малаха Ю.І. (Львів)
Делегат ФФУ: Вересюк В.Я.(Тернопіль)