Рупольдинг 2014. Результати чоловічої гонки переслідування

12 січня 15:59
Переглядів: 281
дерезимля

Еміль Свендсен, напевно, вже й сам не згадає, коли він проходив гонки в Кубку світу без штрафів за промахи. А в гонках переслідування Еміль ніколи в міжнародній кар'єрі не закривав 20 мішеней! Аж до сьогоднішнього дня, коли норвежець, нарешті, зблиснув ідеальної стріляниною. Тому не дивно, що лідирував від старту до фінішу віце- лідер Кубка світу першим перетнув фінішну межу з прапором в руках!

Другим фінішував Яків Фак, який теж вперше відзначився ідеальної стрільбою в гонках переслідування Кубка світу, і у випадку хоча б однієї помилки Свендсена готовий був підхопити лідерський прапор з його рук. Але на ділі Факу довелося протягом всієї гонки битися за друге місце з Євгеном Устюговим. Обидва три рубежі пройшли в нуль, а на четвертому рука росіянина здригнулася, і він допустив два промахи.

Але на подіум Євген таки піднявся, але не Устюгов, а Гараничєв, який з одним промахом в першому лежанні зумів піднятися до трійки зі стартовою 11-ї позиції. Причому, призове місце росіянин виграв в гострому суперництві на останньому колі з Симоном Едером та Симоном Фуркадом.

Найбільш вражаючий ривок персьюта продемонстрував Тар'єю Бе, який з 37-го місця після індивідуальної гонки сьогодні зумів потрапити в квіткову церемонію! А найбільш прикрим падінням відзначився Олексій Волков, після вчорашнього срібла опустився на 17-е місце.

Для українських хлопців гонка видалася дуже непростою. Тільки Сергій Семенов зумів пробитися в очки, чому посприяла відмінна стрільба, де наш спортсмен допустив тільки один промах. Завдяки 25-му місцю в персьюті, Семенов піднявся до 21-ї позиції в загальному заліку Кубка світу.

Лідирувати ж продовжує Мартен Фуркад, який всі ці дні готувався в Антхольці, і на наступному етапі готується завдати у відповідь удар по амбіціях Еміля Свендсена. Норвежець наблизився до жовтого бібу на відстань 49 очок, але в свою чергу він пропускає наступний етап Кубка світу.

Ну а наступні старти пройдуть в Антхольці вже в найближчий четвер і стануть оглядом найближчого резерву української збірної.

1. Еміль Свендсен (0+0+0+0) 32:38.2
2. Яків Фак (0+0+0+0) +18,0
3. Євген Гаранич (1+0+0+0) +21.4
...
25. Сергій Семенов (0+1+0+0) +1:25.3
44. Сергій Седнєв (1+0+0+1) +3:42.5
49. Андрій Дериземля (1+2+2+0) +4:11.3

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: