Рупольдинг 2014. Результати чоловічої індивідуальної гонки: Дмитро Підручний - 51

11 січня 16:29
Переглядів: 125
підручний

В індивідуальній гонці Рупольдінгу Еміль Свендсен ще раз продемонстрував, що до німецьких етапам він підійшов в дуже непоганій формі: у чотирьох післяноворічних стартах лідер норвежців одержувати вже третю перемогу!

Хоча свою норму по обов'язкових промахах Еміль виконав вже в першому лежанні - після хвилини штрафу він вийшов в тій же хвилині позаду словенця Якова Фака. Але згодом Свендсен помилок собі більше не дозволив, і, незважаючи на не видатне останнє коло, фінішував першим з 15-секундним запасом над переслідувачами.

А головними конкурентами переможця гонки стали росіяни. Наші східні сусіди взагалі провели відмінну гонку - відразу три їх представника після гонки взяли участь у квітковій церемонії! Кращими з них став Олексій Волков, який з абсолютною стрільбою фінішував другим, повторивши свій особистий рекорд в Кубку світу. Третє місце на подіумі посів ще один росіянин, Євген Устюгов.

Двоє українських біатлоністів зуміли сьогодні набрати кубкові очки. Причому, і Сергій Семенов, і Андрій Дериземля зіпсували собі гонку одним рубежем. Але якщо Дериземля в другому лежанні промахнувся двічі, і закінчив гонку 32-м, то Семенов до останнього рубежу претендував навіть на подіум. Але в стійці Сергій заробив хвилину штрафу, а на останньому колі недавно перенесене захворювання не дозволило йому втриматися в десятці кращих. Проте, 14-й результат - дуже гідний виступ!

За відсутності вигравшого першу індивідуальну гонку сезону Мартена Фуркада, найгостріша боротьба розгорнулася за Малий кришталевий глобус. Йшовший другим у цьому заліку Симон Едер сьогодні зайняв лише 16-е місце і пропустив вперед сьогоднішнього переможця Еміля Свендсена, який з перевагою в 4 очки став володарем першого трофею цього сезону у чоловіків!

У загальному заліку Кубка світу Фуркад і раніше - беззаперечний лідер, але тепер Свендсен скоротив відставання до 109 балів, а завтра в гонці переслідування має шанси наблизитися до француза на відстань однієї перемоги. Кращий з українців Сергій Семенов за підсумками гонки піднявся на 25-е місце.

У Кубку націй відбулася зміна лідера! Блискучий виступ росіян відбилося на цьому заліку, в якому Росія не тільки вийшла вперед, але і відірвалася від Норвегії на 39 очок. При цьому основний склад скандинавів пропускає етап в Антхольці... Україна зберегла своє восьме місце, збільшивши відрив від збірної Італії до 21 очка.

Завтра в Рупольдингу відбудуться гонки переслідування у жінок і чоловіків.