Рупольдинг 2014. Результати жіночої гонки переслідування

12 січня 14:02
Переглядів: 321
джима

Неймовірну форму демонструє в Рупольдінгу Габріела Соукалова! Після перемоги в індивідуальній гонці, лідер Кубка світу виграє і гонку переслідування! Стартуючи з 17-секундним гандикапом від переслідувачів, вона жодного разу не дозволила собі промахнутися на вогневих рубежах і не втрачала першу позицію від старту і до фінішу гонки. І вперше в цьому сезоні глядачі побачили на фінішній прямій прапор Чехії!

Чергову блискучу гонку переслідування видала Тура Бергер. Після промаху в першому лежанні, далі норвезька біатлоністка була бездоганна і за рахунок цієї впевненості піднялася на друге місце.

Третьою фінішувала Кайса Макаряйнен, хоча після першого лежання здавалося, що з думками про подіум їй варто попрощатися: заробивши два штрафних кола, Кайса вийшла 20-ю. Але сьогодні Макаряйнен була найкращою на дистанції, і швидкістю зуміла-таки компенсувати неточності у стрільбі. А за рахунок феноменального ходу на останньому колі, піднялася з шостого місця на подіум.

Серед українських дівчат на високих стартових позиціях перебували Юлія Джима і Валя Семеренко. Після всіх переміщень по ходу персьюта, на фініші дівчата показали результат, аналогічний місцях з індивідуальній гонці: Юля стала шостою, Валя - восьмою. Цікаво, що й Наталя Бурдига повторила на фініші позавчорашній результат - 35 місце!

Після етапу в Рупольдингу у нас знову три спортсменки - в десятці найсильніших Кубка світу, Юлія Джима за рахунок двох потраплянь у квіткову церемонію наздогнала Олену Підгрушну і обидві вони ділять 9-10 місця в загальному заліку. Вище інших українок, як і раніше - Валя Семеренко, яка сьогодні змушена була пропустити вперед Кайсу Макаряйнен і Туру Бергер і тепер займає четверте місце. А лідирує як і раніше Габріела Соукалова, випереджаючи переслідувачку на 46 очок.

На жаль, Валя втратила червоний біб за лідерство в заліку персьютів: все та ж Габріела Соукалова обійшла Валю на два очки.

1. Габріела Соукалова (0+0+0+0) 30:39.8
2. Тура Бергер (1+0+0+0) +9,7
3. Кайса Макаряйнен (2+0+0+1) +38.9
...
6. Юлія Джима (0+0+1+0) +48,1
8. Валя Семеренко (0+2+0+0) +1:09.7
35. Наталія Бурдига (2+0+1+0) +3:46.0

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: