Руслан Бариляк: "Не хотіли підвести людей, які прийшли на матч"

19 липня 12:00
Переглядів: 152
Бариляк

Центральний захисник ФК «Львів» прокоментував перемогу своєї команди в першому турі Другої ліги в матчі з «Буковиною» (4:3).

- Можна сказати, що ми самі собі забили голи. Моменти «Буковини» важко назвати моментами. Команда нічого не створила – двічі ми помилились в обороні і воротар не правильно виставив стінку.

Також ми трошки хвилювались. Гра на новому стадіоні, прийшло багато людей і по нас було видно, що є мандраж. Тому в першому таймі не змогли показати свою гру. В роздягальні була чоловіча розмова. У другому таймі зібрались, інших варіантів у нас не було. Не хотіли підвести людей, які прийшли на матч.

- Різниця між аматорами і Другою лігою велика?

- Чим вища за рангом ліга тим більше суперники карають за помилки. Ми багато помилялись і «Буковина» зразу це використала. В аматорській лізі в таких моментах частіше вибачала. А тут з командою, що вилетіла з Першої ліги ми зробили три помилки і тричі пропустили.

Автор: Борис Коців