Руслан Фірман: "Ми робимо все для того, щоб наші боксери стали чемпіонами України"

08 липня 10:38
Переглядів: 150
бокс
Чемпіонату України з боксу з  7 по 12 липня відбувається у Тернополі. Наш край представлятимуть 11 кращих спортсменів із боксерських клубів «Шкіряна рукавичка» та «Поєдинок». Бійці розповідають, що для Тернополя це велика честь, адже змагання такого рівня проводяться тут вперше.

 «Кожен тренер мріє, щоб його вихованці були чемпіонами. Але загадувати наперед не буду. Ми вже давно займаємось з цими хлопцями, побували не на одному Чемпіонаті України. Троє моїх вихованців належать до  розширеного кола боксерів, які входять в збірну України. У нас вже були другі, треті місця на змаганнях такого рівня, першого ще не було, - розповідає тренер СК «Шкіряна рукавичка» Руслан Фірман. -

На відбірковому чемпіонаті хлопці виступили непогано. Звичайно, кожен тренер постійно бачить якісь недоліки, неможливо, щоб  все було ідеально. Я на 70% задоволений їхніми боями. Думаю, вони можуть краще. Адже знаю як хлопці працюють в залі, на що здатні, знаю  їхній потенціал. Як початковий старт це непогано. Але до Чемпіонату України ми підготуємось краще. Ми робимо все для того, щоб наші спортсмени виступили дуже добре і стали чемпіонами України».

Юні боксери налаштовані оптимістично, посилено працюють над собою і розраховують виключно на перемогу.

Ільїнов Юрій, 16-річний вихованець СК «Шкіряна рукавичка», призер Чемпіонату України з боксу, займається боксом 2 роки:

Для мене бокс – це майбутня професія. Після школи я планую вступити у Львівське державне училище фізичної культури. Тому зараз докладаю усіх зусиль, аби зайняти призове місце на Чемпіонаті України. Хочу показати себе з кращого боку, здобути перемогу і рухатись вперед. На відбірковому чемпіонаті я виступив непогано. Вважаю, що показав все, що можу. Хоча суперник був сильний, я переміг по очках.

В боксі в мене є кумир – це Флойд Мейвезер. Мені подобається дивитись його бої, вражає його техніка. Хочу «тягнутись» до його рівня. Що ж стосується травм? У мене вже були тріщини на пальцях – для боксерів це звична справа. Я не боюсь травмуватись, бо хочу йти до своєї мети.

Фірман Ростислав, 16-річний вихованець СК «Шкіряна рукавичка», призер Чемпіонату України з боксу, Кандидат у майстри спорту, займається боксом 7 років:

Я сприймаю бокс трішки по-іншому, ніж хлопці з залу. Тренер –  мій тато і перед ним завжди хочеться бути на висоті. На тренуваннях він ставиться до мене ставиться як до всіх. Але водночас як до сина, бо  всі хлопці в залі йому як сини. Мама  завжди переживає щоб я не травмувався. Досі я не мав жодних серйозних трав, сподіваюсь, і не буду мати.

На відбірковому чемпіонаті я не виклався на всі 100%. Треба ще працювати над собою, напрацьовувати техніку. Кожен з нас розраховує на перемогу на Чемпіонаті України. Я ж прагну виграти і отримати звання  майстра спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: