Руслан Луцик: "Хочемо показати хорошу гру, щоб приходило по-більше вболівальників"

12 травня 18:31
Переглядів: 106
Луцик

Про підсумки першої половини весняної частини чемпіонату України серед аматорів ми поговоримо з півзахисником команди Русланом Луциком. 

- Руслан, половина матчів весняної частини чемпіонату серед аматорів вже позаду. Наскільки задоволений результатом проведених матчів? 

- Ми вже зіграли половину матчів і в них заробили 7 очок. На мою думку ми могли зіграти набагато краще і добитися більшого результату, але скажу,що він і не є провальним. Але все ж таки задачі на сезон були поставлені зовсім інші, вищі. Хотілося набагато кращого. 

- Тиждень назад в команду прийшов Ігор Яворський, як тобі працюється під його керівництвом , і які зміни відбулися з його приходом? 

- Ігор Петрович хороший, кваліфікований тренер, працюється під його керівництвом із задоволенням. Поки що кардинальних змін немає, але він вносить свою філософію гри. І мені це дуже подобається. Не буду так зразу розкривати всі карти, але зміни помаленьку відбуваються. Він є вимогливим тренером, ніхто місце в складі собі ще не забронював, тому буду віддаватися на всі 100% як в грі так і на тренуваннях. 

- В останній грі чемпіонату області , попри перемогу, гра команди залишала бажати кращого, в чому бачиш причини? 

- В останній грі команда перемогла, так гра далась дуже важко, хотілося би кращої гри. На мою думку гравцям «Ниви» було фізично тяжко після нелегкої перемоги над ФЦ «Ковель-Волинь», і ви пригадуєте яка була погода і стан газону. Поле було дуже тяжке і тому ноги дуже сильно «підсіли» і як такої свіжості не було. Це загально моя думка. Третя гра на тиждень дається в знаки. Але у четвер нам дали вихідний, тому йдемо на відновлення. 

- Які очікування в тебе на завершальні 5 ігор чемпіонату? 

- Завершити другу половину хочеться на хорошому рівні, здобути як умога більше очок і показати хорошу гру, щоб приходило по-більше вболівальників, тому що ми граємо для них! Тому приходимо й вболіваємо! 

- Давай трошки переведемо тему. Розкажи коли ти почав займатись футболом,та як попав в Ниву? 

- Почав займатися футболом з самого дитинства, першим тренером був Едуард Яблонський, але пізніше перейшов до тренерів які навчили мене грати футбол, це Курдупель Роман Михайлович та Джуглєй Володимир Васильович. Після закінчення Тернопільського ДЮСШ була можливість виступати на першість області за команду «Поділля-Агрон», там я себе проявив вже з іншої сторони – кращої, згодом запросили в ФК «Нива» Теребовля. Потім в кар'єрі був ФК «Тернопіль», але там не вдалося зачепитися за основний склад і повернувся назад. Зараз задоволений усім що робиться в клубі, та всім цим діям дякую президенту Степану Степановичу! 

- Ходять чутки, що тобою цікавляться команди другої та навіть першої ліги. Які твої плани по завершенні сезону? 

- Так, команди зв'язувались зі мною, але ви бачите за яку емблему я зараз виступаю. І наразі мене все тут влаштовує. Плани по закінченні сезону будуть залежати від тренерського штабу і головного тренера, чи буду я їм потрібний на наступний сезон. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: