Руслан Марцінків: "Будемо підсилювати "Тепловик" та ставити більші завдання"

13 листопада 11:44
Переглядів: 471
Руслан Марцінків

Міський голова Івано-Франківськ Руслан Марцінків розповів у програмі «Новий погляд» на ТРК «РАІ» про перейменування «Тепловика», плани команди на майбутнє та розвиток спорту в місті.

- Ми повертаємось до назви «Прикарпаття». Через регламент ФФУ та ПФЛ ми раніше не могли зареєструвати команду із цією назвою, але зараз ми можемо це зробити. Дякую нашим вболівальникам, які розробили досить вдалий логотип, який подібний на великі команди. На відповідній раді ми затвердили, що буде новий логотип, нова символіка клубу.

Віримо в те, що команда буде прогресувати і показувати кращий результат. Цього тижня перемогли 3:0 (перемогли «Арсенал-Київщина» - прим. ГС). Є якийсь позитив.

Думаю, що будемо підсилювати команду протягом зимового періоду та ставити більші завдання.

Основне, що ми відновили футбол. Бо на моє переконання показником розвитку країни і місто є розвиток спорту. Ті країни, які мають високий рівень життя мають високий рівень спорту. Нам потрібен розвиток спорту, щоб наші діти ним займались. У нас футболісти виключно з нашого регіону і нема легіонерів. Всі або з Франківська або з області. В нас молода і амбітна команда. Думаю що це великий позитив.

Ми розвиваємо не тільки футбол. Зараз у нас вдвічі більше спортивних заходів порівнюючи з минулого року. Ми зараз маємо шість команд, це і U-19, U-18, U-17, U-16. У школах є дитячий турнір «Ураган».

Найголовніше, що почали розвивати спортивну інфраструктуру там де є команди. Ми відновлюємо стадіон «Рух», відновили тепло, робимо ремонти в середині, а потім почнемо відновлювати зовні, споруда відживає. Спортивна споруда будується біля стадіону, почали будувати біля «Німецького озера», відновлюємо біля шкіл (11, 15, 16 і 21 школи, Українська гімназія №1). Робимо спортивні майданчики для дітей. Думаю, що наступного року ми максимально дамо коштів на розвиток спортивної інфраструктури. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: