Руслан Мостовий: "Хлопці горять бажанням себе реабілітувати"

22 квітня 10:10
Переглядів: 236
мостовий

В перерві матчі ФК «Львів» - СКК «Демня» у Кубку України серед аматорів Галичина спортивна поспілкувалась із головним тренером ФК «Рух», який поділився  враженнями від гри та розповів про підготовку своєї команди до матчу з ФК «Мир».

-  Я знав, що буде цікава гра. Знаючи ФК «Львів» і знаючи «Демню», знаючи тренерів і футболістів, знаю, що буде цікава гра до останньої хвилини, як перший так і другий матч. Молоді хлопці хочуть продемонструвати, що багато чого вміють і старші не хочуть програвати. «Демня» вже давно грає цим складом, у ФК «Львів» великі амбіції. Я з великим задоволенням прийшов подивитись цю гру. В матчі є боротьба, незважаючи на поле команди намагаються грати у футбол. Думаю, що рахунок закономірний.

- Спостерігаєте за кимось із гравців «Львова»?

-  Я знаю їх всіх. Знаю, що кожен з них прогресує і прагне досягнути чогось великого. Сказати що дивлюсь за кимось одним не можу. Цікаві всі футболісти. Я бажаю ФК «Львову» щоб вони покращували свою майстерність і підвищились у класі та грали у Другій лізі. Думаю, що кожен футболіст прагне грати в сильнішій лізі в сильнішому чемпіонаті. Зараз прийшов такий час, що тренери і керівники звертають увагу на це.

- Як іде підготовка «Руху» до наступного матчу?

- В нас немає травмованих. Все Слава Богу нормально. Готуємось у звичному режимі, в нас тижневий мікроцикл. Хлопці горять бажанням себе реабілітувати. Тому що в нас виїзді матчі якісь не фартові. Перевіримо себе. У нас є ця гра і Горностаївка хороша команда, вона йде у верхній частині таблиці. У нас стоїть максимальне завдання – виграти цей чемпіонат.

- Вже зрозуміли чому на виїзді не вдається перемагати?

- Є позитивний момент, який сприймається як належне для команди, що ставить максимальні завдання. Немає результату і ми причини шукаємо. Хоча їх може і не бути, бо це футбол. Але пропускати постійно на початку другого тайму це не скажеш що немає концентрації, бо всі футболісти кваліфіковані. Десь в чомусь не допрацьовуємо. Ще є шлях попереду і ми постараємось зіграти по максимуму.

- Задоволені адаптацією і грою молодих новачків команди?

- Ми задоволені всіма. Всі працюють на повну силу. Думаю, що прогрес вже не за горами. Ми будемо показувати якісний футбол, атакуючий футбол. Будемо старатись максимально реалізовувати наші моменти, бо ми не до кінця їх реалізовуємо. Будемо вчитись, бо не важливо якого віку футболіст чи тренер, молодий чи старший потрібне навчання в будь якому випадку.     

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: