Руслан Мостовий: "Ми розуміємо де ми знаходимось, які у нас завдання та цілі"

02 квітня 17:19
Переглядів: 152
мостовий

Головний тренер «Руху» про перемогу в матчі з ФК «Кремінь».

- Подякував футболістам за їхню роботу. Ми маємо результат і всі з цього тішимось. Тішить, що хлопці з великим бажанням працюють на тренуваннях і це виливається у гру.

Ми стараємось грати у футбол. Велика група команд в лізі старається захищатись всією командою і нам потрібно зламувати ешаловану оборону. Але «Кремінь» це не та команда і ми розуміли, що вони теж старатимуться грати у футбол. Швидкі атаки були для нас в пріоритеті. І десь так вийшло. Ми змогли зловити суперника. Але ми стараємось грати всі 90 хвилин. Розуміємо, що сили не безмежні, але футболісти повинні грати до кінця.

Ми дуже ретельно вивчали гру ФК «Кремінь». Основний їх козир це стандарти. Доносили хлопцям, що вся гра йде через двох опорних, які можуть зробити гостру передачу. В кінці гри десь так і вийшло. Я розуміє, що було не порозуміння між гравцями. Не назву це розконцентрацією, але це такі міні епізоди, що можуть вирішити долю матчу. Ми в кожному матчі пропускаємо і це трохи насторожує.

Ми розуміємо де ми знаходимось, які у нас завдання та цілі. Тому не потрібно було лишній раз налаштовувати на гру. Гравці вийшли як одне ціле і одна команда. І це вони довели на футбольному полі.

«Рух» переміг в матчі ФК «Кремінь» з рахунком 4:1. Три голи забив Євген Бохашвілі, ще один влучний постріл на рахунку Габовди. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: