Руслан Мостовий: "Настанови Маркевича записую"

26 липня 07:32
Переглядів: 268
мостовий

Головний тренер «Руху» перед кубковою грою з «Гірником-Спортом» розповів про підготовку команди та співпрацю з Миром Маркевичем.

Руслане Івановичу, вже завтра у Винниках відбудеться ще одне протистояння з «Гірником—Спортом». Після поразки у чемпіонаті, мабуть, будуть зроблені належні висновки у Кубку України. Ми побачимо інший «Рух» ?

Насамперед футболісти будуть більше мотивовані, адже ми зазнали поразки у минулому матчі і програли по ділу. Зробимо певні висновки, будуть серйозні корективи. Гадаю, ми побачимо інший футбол.

Чи буде ротація у складі?  

Однозначно ротація буде, гратимуть найсильніші.  

На чому акцентували увагу у підготовці до кубкового матчу?

Ми завжди акцентуємо, що потрібно вигравати боротьбу. Якщо у зустрічі з «Колосом» це було відчутно і ми навіть перемагали, то у цьому матчі ми її програли. Зауважу, що це сталося у багатьох епізодах. Особливо у центрі поля і зоні захисту і не діяли агресивно в атаці. Тож зробимо все дещо інакше.

На тренуванні Вам допомагав заслужений тренер України Мирон Маркевич. Як виникла така ідея?

Ви знаєте чудово, що Мирон Богданович у нас присутній на кожному матчі. Якщо з «Колосом» він вносив корективи, то тут, коли побачив наші командні непорозуміння, одразу на це нам вказував у тренувальному процесі. Я дуже вдячний за цю допомогу. Мати можливість спілкуватися з такою тренерською глибою і таким фахівцем! Хлопцям це на користь і мені вчитися потрібно однозначно. Сподіваюсь, ми побачимо інший футбол.

Вам цікаво співпрацювати з Маркевичем?

Будь-яке його слово потрібно не лише ловити, тож я біжу і одразу записую. Особливо щодо тренувальних вправ і навіть спілкування - це все великий плюс.

Це, звісно, додає досвіду. Інші тренери їдуть кудись на стажування, а воно у вас тут на місці?

Так, Мирон Богданович був у багатьох відомих тренерів на стажуванні і своїм досвідом ділиться з футболістами.

Повернемося до завтрашньої гри. Кубковий матч має інший характер?

У нас є ціль – аби глядач йшов на футбол і маємо завдання перемагати у кожному матчі. Так, ми поступились «Гірнику», але не можу нікому дорікнути у небажанні. Ми недопрацювали, і це очевидно. Тепер постараємося реабілітуватися. Не знаю як завершиться матч, але самовіддача буде як і минулого разу  до 95-ої хвилини. А там - як Бог дасть. Певен, що у хлопців додалося мотивації, вони знають суперника. І, сподіваюся, після цієї гри вони зрозуміли, що слабких суперників не буде. Всі рівні команди, всі будуть грати і битися за м’яч на кожному клаптику поля. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: