Руслан Мостовий: прикро пропускати гол на останній хвилині

19 лютого 14:30
Переглядів: 215
Руслан Мостовий

Після матчу з «Вересом» на обличчі Руслана Мостового вперше цього зимового міжсезоння можна було прочитати глибоке розчарування. Головний тренер розумів, що переможний рахунок над таким суперником додав би впевненості підопічним.

Руслане Івановичу, сьогодні Ваша команда знову ні в чому не поступалася одному з головних претендентів на путівку до Прем’єр - ліги. Прикро мабуть навіть у товариських матчах попускати на останній хвилині та ще й з пенальті.

Я дуже радий, що хлопці розуміють ті завдання, які перед ними стоять. Загалом сьогодні у нас уже багато що виходило. На такі ігри не потрібно зайвий раз мотивувати, є серйозний опір суперника. Важливо, що обидві команди намагалися грати у футбол, і це попри серйозні навантаження. Тому в мене претензій до хлопців щодо самовіддачі, роботи на полі немає. Тепер будемо ще більше працювати над тактикою, зокрема у грі в обороні.

Втілити усе задумане Вам не допомогли кілька травмованих футболістів. Як вплинула на гру відсутність Федоріва, Макара, Бідловського?

Це футбол. Всі розуміємо, що на штучному полі є додаткове навантаження, тому, на жаль, маємо втрати. 

Насамперед зміст гри та підсумковий рахунок мають додати хлопцям більше позитивних емоцій?  

Зрозуміло, що навіть на зборах прикро пропускати гол на останній хвилині. Тим більше з пенальті. Футбол тим і цікавий, тож ми задоволені грою.  У нас багато комбінацій, ми пробуємо різні тактичні елементи. Сьогодні універсалізм у футболі відіграє важливу роль. Задоволений, що хлопці розуміють мої вимоги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: