Руслан Мостовий: такі зустрічі на вагу золота

01 лютого 11:00
Переглядів: 148
Руслан Мостовий

Після матчу з «Вересом» головний тренер «Руху» Руслан Мостовий не приховував, що ця гра надала багато інформації для роздумів, однак висновки будуть після ретельного аналізу.

Руслане Івановичу, сьогодні був матч проти серйозного суперника. На думку багатьох фахівців, Ваша команда не заслуговувала поразки?

На що заслуговувала? Нехай це вирішують уболівальники. Рахунок на табло. Хоча це зараз не головне. На  даному етапі ми переслідуємо інші цілі. Потрібно отримати необхідне фізичне навантаження і виконати певні тактичні дії. Ми розділили команду на дві групи. На жаль, на розминці перед самою грою травмувався наш півзахисник Ярослав Кінаш. Решта отримала ігрову практику. Деталізувати сьогоднішній поєдинок зможу після перегляду та аналізу матчу.

У першому таймі зі боку обох команд не виникало небезпечних моментів. Із чим це пов’язано?

Я прекрасно розумію вболівальників, адже вони завжди хочуть бачити багато голів, і ми цього вимагатимемо від футболістів. Станом на сьогодні погодні умови заважають, плюс перегляд новачків, які хочуть себе проявити з найкращої сторони - це все в комплексі втілилося у сьогоднішній грі з незначною кількістю моментів.  

Прикро, що пропустили гол після грубої помилки в обороні. Шевчук виправив похибку оборонців, але на добиванні ті не встигли?

Юра - кваліфікований воротар, він стежить за багатьма гравцями, знає, як вони пробивають пенальті. Тішить, що у нас два рівноцінні голкіпери. На жаль, в обороні не допрацювали до кінця.

У другій половині зустрічі ваші підопічні мали кілька чудових нагод відновити паритет, однак підвела реалізація?

Я б не сказав, що це стовідсоткові моменти. Але в майбутньому навіть від таких напівмоментів може залежати доля матчу. Кожна команда переслідує одні й ті самі цілі, маю на увазі підвищення у класі. Нам потрібно бути готовими до того, що суперник сідатиме так низько, і треба розкривати масовану оборону. Це не так просто.

Тим не менше, як і очікувалося, матч вийшов для тренерського штабу інформативним?

Ці зустрічі на вагу золоту, знайти таких суперників у нашому західному регіоні не так легко. Окрім «Вересу», напевно, ще «Карпати» та «Волинь». Та у кожної з цих команд свої збори, тож будемо пробувати ще зіграти з кимось контрольний матч такого рівня. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: