Руслан Мостовий: "Зі "Львовом" очікували саме такої гри"

06 липня 09:45
Переглядів: 278
мостовий

Головний тренер «Руху» Руслан Мостовий поділився враженнями від третього спарингу на передсезонних зборах, що тривають у Винниках.

Руслане Івановичу, перемога, поразка, нічия повний комплект результатів на зборах?   

Гадаю, сьогоднішній результат закономірний. Сподобався ФК «Львів», і я задоволений спарингом. Ми такої гри очікували, не слухаються ноги, це зрозуміло. Бігти потрібно, і вони будуть це робити, але коли є втома  фізична і моральна, то, я згоден, ноги не будуть слухатися. Кожна друга передача - це брак. Звісно, що важко. Але я, відверто кажучи, до цього був готовий. Навіть у такій грі не хотілося припускатися прикрих помилок у захисті. Десь в атаці це ще більш-менш, а ось в зоні оборони ми поплатилися за огріхи.

Сьогодні експериментальний був склад, чи він вже наближений до основи? 

Ні, це ще не оптимальний склад. Потрібно було надати усім однакове навантаження. Володимир Заставний з певних причин пропустив кілька днів, тож сьогодні  відіграв увесь матч. У нас все йде за планом.

Забиті і пропущені м’ячі будете ретельно аналізувати?    

Обов’язково будемо розбирати, адже в будь-якому разі це наслідки чогось. Відкинемо фізичну та моральну втому і, думаю, знайдемо ще кілька причин чому так сталося.

Сьогодні  у складі «Руху» було двоє потенційних новачків. Яка їхня доля?   

Я думаю, буде відомо найближчим часом. Це рішення за керівництвом клубу.

Ми побачимо ще нові обличчя на у складі «Руху» під час трансферного вікна?

Ми на це сподіваємось.

На які позиції хотіли б бачити підсилення?

Кваліфікований футболіст не завадить на будь-якій позиції.  Знаєте, часу стає обмаль, і в якому стані будуть ці гравці невідомо. Але це футбол. Попереду двадцять ігор і провести  їх на одному диханні неможливо. Потрібен фундамент, хлопці це розуміють, і я їм за це вдячний. Я знаю наскільки важко їм сьогодні було, але сьогодні ми закриваємо певний мікроцикл.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: