Руслан Мостовий: "Зробили ставку на стандартні ситуації"

11 липня 14:45
Переглядів: 176
мостовий

Головний тренер «Руху» Руслан Мостовий поділився своїми думками після першої перемоги у новому сезоні.

Насамперед вітаємо з першою офіційною перемогою нового сезону. Гра була непростою, мала кубковий характер, мабуть, впливало на малюнок гри і поле зі синтетичним покриттям?

Дякую за привітання. Звичайно, кожна перемога надихає, тим паче у Кубку України. Хлопці раді, що почалися змагання. Вже через шість днів стартуємо у чемпіонаті. За грою можу сказати: чого боялися – на те і напоролися. Григорій Баранець зазнав ушкодження. Буду просити, щоби до початку чемпіонату поставили нашого капітана на ноги, бо він – ключова фігура у нашій команді. Ми хочемо атакувати, зокрема, сьогодні зробили ставку на стандартні ситуації, вони і спрацювали. Ми не хотіли йти великими силами вперед, намагалися десь на швидкій атаці зловити суперника. Було декілька таких моментів, якими можна скористатися. Але варто віддати належне і суперникам, вони грають вдома, при своїх вболівальниках, це команда, яка завжди демонструє добротний футбол. Все йде за планом, є тижневий мікроцикл, будемо готуватися до домашньої гри з «Колосом».

Дебютанти сьогодні стали героями поєдинку. Василь Білий та Ігор Дуць – обидва захисники команди принесли «Руху» перемогу?

Ми зробили акцент на стандартних ситуаціях, і це спрацювало. Не дали супернику багато створити біля наших воріт, так, були мінімальні епізоди. Ще й суддя свистів часто, футбол – це чоловіча боротьба, і ми не звикли до такого рівня суддівства. Він повинен давати грати, трохи дивують його рішення. Але це компетенція інших органів. Сподіваюся, що вболівальникам гра сподобалася, їхня команда також старалася грати у футбол. Ми задоволені, що перемогли і їдемо з хорошим настроєм додому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: