Руслан Ротань: "Збори на Львівщині залишають приємні враження"

28 червня 09:08
Переглядів: 309
ротань

Капітан дніпропетровського «Дніпра» Руслан Ротань поділився враженнями від навчально-тренувальних зборів у Винниках, а також від відвідин боксерської школи Андрія Котельника.

- Руслане, учора «Дніпро» розгромив винниківський «Рух» з рахунком 7:0. Не забагато голів забили у цьому матчі?

- Перед нашою командою результат в товариських матчах аж ніяк не стоїть на першому плані. Нам поступово потрібно набиратися форму. Коли грали матч з «Рухом», для нас було приємною несподіванкою бачити стільки людей. На нас прийшли подивтися, а відтак ми хотіли показати хорошу гру і порадувати їх голами. Ми розуміємо, що граємо для людей, і ми це показали.

- Чи не відволікає від зборів надмірна увага збоку вболівальників навіть під час товариських матчів?

- Ми усе розуміємо, адже граємо для народу. Для нас немає жодних проблем роздати їм автографи чи сфотографуватися.

- У ворота «Руху» «Дніпро» забив аж сім голів. Чи не говорить це про те, що уже кожен гравець «Дніпра» доводить свою профпридатність новому головому тренеру Мирону Маркевичу?

- Не без цього. Свою профпридатність потрібно доводити на кожному тренуванні і на кожній грі. Так і повинно бути. Маю на увазі здорову конкуренцію.

- Які враження своєю грою залишив винниківський «Рух»?

- Знаю, що ця команда – чемпіон області. Спрва тут зовсім не в рахунку. «Рух» - непогана команда. Перший тайм матчу бачив зі сторони, і вважаю, що команда грала непогано. Як і у першому, так і в другому таймі «Рух» провів кілька непоганих атак. Їх можна лише привітати з хорошою грою, а на результат цього матчу дивитися їм не потрібно.

- Руслане, на навчально-тренувальних зборах у Винниках ти, як і багато твоїх партнерів по команді, приїхали вперше. Які враження залишають збори на Львівщині?

- Приємні. Умови, які повинен мати футболіст, тут є. Нас все влаштовує. Залишилося тільки прогулятися по місту. Неодноразово чув яке Львів красиве місто. Думаю, у цьому при можливості переконаюся.

- База Маркевича у Винниках не здивувала?

- Приємно здивувала. Там хороші поля, чудовий готель і всі умови для комфортних зборів.

- До Львова команда не боялася їхати, зважаючи на останні події в Україні?

- (Сміється). Звісно, що ні. Повірте, так як в Дніпропетровську ставляться до України, мабуть, не ставляться ніде. Там всі патріоти.

- «Дніпро» зіграє ще два товариські матчі – з ФК «Миколаїв» та стрийською «Скалою». Обидві команди відверто поступаються супернику за класом. Що дають такі матчі для «Дніпра»?

- Не потрібно акцентувати увагу на сильні чи слабкі спаринги. Зараз найголовніше покращувати свою форму і готуватися до Ліги Чемпіонів. На даному етапі зборів не потрібно ділити команди на сильніші та слабші.

- Руслане, будучи у Львові, ти як і твої партнери по команді відвідав боксерську школу Андрія Котельника, чим зробили велику радість дітям. Наскільки такі зустрічі прикрашають збори?

- По-перше, для нас це різноматність, а по-друге, це свято для дітей. Загалом, бокс – для нас не новий вид спорту. Ми вболіваємо та переживаємо за кожного нашого боксера, так само як вони за нас.

- Про боксерські здібності Джаби Канкави тобі було відомо? (Канкава продемонствав майстер-клас ударами по лапах під час відвідин школи Котельника – Авт.)

- Так, я про це чув. Знаю, що на тиждень він кілька разів відвідує боксерські тренування. Щодо мене, то я бокс люблю, однак ним не займаюся. Люблю пограти у хокей. Для розвитку людини це корисно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: