Руслан ЗАБРАНСЬКИЙ: "Львів" займе третє місце знизу і зіграє перехідний матч, в якому здобуде перемогу і залишиться у першій лізі"

29 березня 20:39
Переглядів: 252
Zabranskuy

Післяматчева прес-конференція. «львів» - «Миколаїв» - 2:1

Руслан ЗАБРАНСЬКИЙ (головний тренер «Миколаєва»):

-Грали дві команди, в яких є проблеми і які борються за виживання у першій лізі. Мабуть, у ФК «Львова» було більше бажання перемогти і наші гравці середньої лінії та ще й такі досвідчені, як Лисицин та Соляник просто сьогодні грали за «Львів», а не за «Миколаїв».  

-Із цим були повязані заміни, коли Ви цих гравців одразу так швидко поміняли?

-Пов’язані з тим, що Лисицин вивів на побачення з голкіпером гравця ФК «Львів». Теж саме можна сказати і про його другий пас, коли він помилився  і в результаті нам забили другий гол. Соляник взагалі не потрапив у гру, а просто дивився за футболом, який відбувався на полі. У цих гравців не було помітно бажання грати і перемагати. 

-Хто був кращим у складі «Миколаєва»?

-Це – Ігор Семенина, який забив гол, намагався загострювати гру. Щоправда, замало одного гравця. Антон Голенков правий півзахисник теж старався, поки не отримав травму… У нашої команди є проблеми, із командами з нижньої частини турнірної таблиці. Коли команда вище нас у турнірній таблиці, то гравці налаштовуються та стараються, а от проти команд із нижньої частини грають так, що, навіть, не приємно дивитися. 

-Якими бачите перспективи вашої команди у тих матчах, які залишилися? Чи є позитив?

-Можливо, хлопці подумали, що ми не вилетимо і вийшли із зони вильоту. Однак, треба грати у кожному матчі. Адже голи забивають і на 90-ій і на 94-ій хвилинах. Треба грати доти, доки суддя не дасть свисток. Нам не вистачає боротьби і немає гри до кінця, до фінального свистка. Нам не вистачає холоднокровності і гравці бояться грати у футбол. Гравці бояться взяти на себе гру. Стараються якомога швидше віддати пас, щоб хтось помилився, лиш би не я. Мені важко такий футбол зрозуміти. 

-Чи розцінюєте ФК «Львів», як свого конкурента у боротьбі за збереження прописки в першій лізі?

-Гадаю, що ФК «Львів» займе третє місце знизу і зіграє перехідний матч, в якому здобуде перемогу і залишиться у першій лізі. Це – моя думка.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: