Руслана: "Коли я виконувала гімн, було видно, що симпатії американців на нашому боці"

27 квітня 13:20
Переглядів: 168
руслана

Переможниця Євробачення-2004 розповіла про свою поїздку на бій Кличка

Українська співачка Руслана через вісім років знову виконала гімн перед боєм Володимира Кличка. Минулого разу вона тільки встигла спуститися з рингу, а українець вже в другому раунді відправив у нокаут Рея Остіна. Зараз переможниця Євробачення-2004 всі 12 раундів спостерігала за боєм.

- Я скандувала "Україна! Кличко!", – розповіла нам Руслана відразу після. – Ми всі були дуже зосереджені. Коли я виконувала гімн, було видно, що симпатії американців на нашому боці. Я йшла по залу до рингу, а вони мене вітали, фотографувалися на тлі українських прапорів. Взагалі половина залу так точно була жовто-блакитна. Під час виконання гімну, йшов такий шквал звуку на мене, що здавалося, ніби не тільки українці, а й американці нас підтримують. Я виконала дуже потужну рок-версію. Після мене була американка з акапельною версією гімну, але наше виконання було більщ драйвовим. Ми показали силу і у виконанні гімну, і в бою.

Перед боєм зайшла тільки в сектори, які викупили виключно українці. Наша громада Razom for Ukraine організувала флеш-моб перед цим вечором. Вони всі були в білому, і я приєдналася до цієї акції. Крім того, вони підняли символічний напис "Вболіваємо за тих, хто бореться".

Тут дуже серйозна охорона, адже прийшло багато зірок, наприклад, Брюс Вілліс, Квінсі Джонс, знамениті боксери. Тому з Володимиром ми не змогли до бою зустрітися. Ось зараз піду на вечірку і привітаю його.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: