Садовий просить прокуратуру розібратись з орендарями "Сокола"

31 липня 16:06
Переглядів: 333
гол

Питання про стан комунального майна міста, зокрема спортивного комплексу «Сокіл», який кілька років орендував ФК «Львів» і довів його до критичного стану, мають взяти на контроль правоохоронні органи, органи прокуратури та суди. Таку заяву зробив мер Львова Андрій Садовий під час сесії Львівської міської ради 31 липня, відповідаючи на звернення депутата міськради від Батьківщини Остапа Іваськевича за інформацією про стан комплексу.

«Я прошу направити відповідні заяви до прокуратури, прошу відкрити кримінальне провадження по факту крадіжки і знищення майна громади у особливо великих розмірах», – заявив Садовий.

У свою чергу Остап Іваськевич сказав, що зараз спорткомплекс перебуває в критичному стані.

«У 2013 році орендар СК «Сокіл» почав завозити на територію будівельні матеріали для початку спорудження об’єктів, не передбачених договором. За час оренди ФК «Львів» спорткомплексу не було вкладено жодної копійки в його реконструкцію. Більше того, було демонтовано капітальні споруди, розібрано і продано на металобрухт систему опалення та дренажну систему футбольного поля. В приміщення сирість та грибок», – розповів Іваськевич.

Він звернувся до міського голови з пропозицією закласти на 2015 рік кошти на капіталь6ний ремонт СК «Сокіл».

Зараз у Львівському апеляційному господарському суді перебуває справа про розірвання договору оренди між ТзОВ «ФК Львів» та управлінням комунальної власності ЛМР на нерухомі будівлі стадіону. Ця справа перебуває на розгляді судових інстанції з 24 травня минулого року. Останнє засідання було заплановане на 29 липня, однак слухання відклали на тиждень, до 5 серпня. За цей час управління комунального майна має долучити до справи додаткові докази порушення угоди футбольним клубом «Львів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: