Самбірчанка Лілія Яцковська – срібний призер чемпіонату Європи з баскетболу серед ветеранів

11 липня 15:21
Переглядів: 165
Яцковська

Нещодавно у місті Пореч в Хорватії завершився чемпіонат Європи з баскетболу серед ветеранів (ESBA).

Загалом змагалося 49 збірних команд майстрів різних вікових груп з 13 країн світу. Ветерани баскетболу визначали кращих у таких групах: чоловіки: 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70/75+, а жінки: 40/45+, 50/55+.

В цьому престижному змаганні року активну участь взяли і 7 українських команд.

Єдина представниця Львівщини, яка брала участь у цих представницьких змаганнях Лілія Яцковська з міста Самбора у складі команди "Карпатські ведмедиці" здобула срібну нагороду у віковій групі 40/45+. В напруженій фінальній грі українки поступилися команді з Чехії.

«Золото» до скарбнички збірної України здобула чоловіча команда "UD Україна" у віковій категорії 40+.

Бронзові медалі здобули також чоловіки 65+ «BIG GAME» та жіноча команда з м. Києва «Леді Легіон» (50+).

Чоловічі команди гравців України віком 45-50 років та понад 50 років посіли 4 місця баскетбольного чемпіонату Європи-2016 серед ветеранів спорту.