Самбісти з Прикарпаття вибороли вісім нагород Чемпіонату України

09 лютого 18:30
Переглядів: 129
Самбо

Минулих вихідних Харків приймав національну першість серед дорослих з самбо.

Збірна Івано-Франківської області здобула вісім медалей різного ґатунку

Чемпіонкою в наших лавах стала Надія Савка. В категорії до 44 кг вона була сильнішою у фіналі за представницю Вінниччини.

Виборов золото ЧУ-2016 у надважкому поєдинку й Сергій Чорний. У вазі до 57 кг в розділі бойового самбо в золотому фіналі зійшлися найтитулованіші – наш Сергій, який є володарем європейського “срібла” і світової “бронзи” 2015 року (щоправда, в категорії до 52 кг), і Богдан Бабенко, бронзовий європейський та срібний світовий призер теж 2015-го (але до 57 кг).

Тричі наші спортсмени поступалися у “золотому” двобої, проте й срібло чемпіонату України – хороший підсумок. Віце-чемпіонами країни 2016 року від сьогодні потрібно називати Олену Куницьку (48 кг), Олега Гаврилюка (57 кг) та Василя Онуфрака (62 кг).

Ще три нагороди, але з бронзовим присмаком, здобули для Прикарпаття Марія Остапюк (56 кг),Надія Михайлюк (80 кг) і Микола Макота (52 кг).

Загалом на турнірі змагалися понад 300 спортсменів з 21 регіону України. Найголовніші події розгорталися на майданчику спорткомплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: