Самір Гасанов: "Моє бачення розвитку клубу повністю співпало з баченням керівників "Ниви"

02 грудня 14:52
Переглядів: 113
Самір Гасанов

Новий спортивний директор футбольного клубу "Нива" Самір Гасанов розповів прес-службі клубу про своє повернення у Тернопіль та перші кроки на новій посаді.

— Саміре Назімовичу, "Нива" для вас не є чужою командою, адже свого часу Ви працювали у Тернополі в якості тренера. Тепер Ви — спортивний директор клубу. Як відбулося Ваше повернення у "Ниву"?

— Почну з того, що з теперішнім керівництвом "Ниви" я підтримую хороші стосунки ще з тих часів. Ми постійно були на зв'язку, тримали контакт. Керівники "Ниви" часто зверталися до мене за порадами. Кілька тижнів тому мені запропонували приїхати у Тернопіль щоб ознайомитися з клубними справами, поспілкуватись з керівникам. Мені показали інфраструктуру клубного спорткомплексу "Ватра", ознайомили з ситуацією у "Ниві". Кілька днів я взяв на роздуми і прийняв рішення погодитися працювати у клубі на посаді спортивного директора. Мені відразу кинулось у вічі бажання керівництва поетапно будувати інфраструктуру клубу, структуру управління. Моє бачення розвитку клубу повністю співпало з баченням керівників "Ниви".

— Які спогади залишилися у вас про попередній досвід роботи у "Ниві"?

— Мені довелося попрацювати у багатьох клубах. Мені дуже подобається місто Тернопіль, а це дуже важливий фактор у прийнятті рішення. Тодішнє і теперішнє керівництво "Ниви" у лиці Степана Рубая та Павла Білика "горіли" тією командою, вкладаючи у неї всю душу. Сама атмосфера у тій команді запам'яталася мені з хорошої сторони і той етап моєї кар'єри мені сподобався. Не дарма ми підтримували стосунки з керівництвом клубу усі ці роки.

— Які обов'язки будуть покладені на Вас у клубі?

— На кожну посаду у футбольному клубі покладені певні обов'язки. У спортивного директора теж є свої функції. На даному етапі ми будемо лише створювати чітку структуру, до якої увійде перша команда, а у перспективі футбольна академія та резервна команда. Тобто моєю глобальною задачею у клубі буде побудова, власне, цієї структури. Зараз ми будемо вирішувати усі проблеми першої команди, її забезпечення, тренувального процесу та селекційної роботи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: