Сандро Гурулі: "Хочемо виграти перше місце"

25 січня 19:21
Переглядів: 354
Default Image

Грузинський легіонер «Карпат» Сандро Ґурулі не надто полюбляє холодну зиму. Тож зрозуміло, що перед вильотом команди на збори до Іспанії він не приховував свого задоволення від того, що йому не доведеться мерзнути у Львові.

– До Іспанії відправляюсь у чудовому настрої. Там хороші умови для тренувань і не сумніваюся, що ми як слід підготуємося до матчів чемпіонату України. Радий, що летимо в теплі краї й тому, що у Львові, за прогнозами синоптиків, у найближчі дні будуть сильні морози. А мені й зараз не дуже комфортно. Можу лише собі уявити, що буде, коли стовпчик термометра опуститься до -10С.

– Як минув перший тиждень тренувань і як ти оцінюєш свій фізичний стан на сьогодні?
– Важко було з двох причин. По-перше, після відпустки перші дні тренувань даються завжди не просто. Так, у відпустці ми намагаємося підтримувати форму, але все одно, це не ті навантаження, що ми отримуємо на тренуваннях. А по-друге, заняття проходили на важкому полі і до того ж в холодну погоду. Але це вже позаду, в Іспанії, сподіваюся, погодні умови, а відповідно і поля, будуть не такими важкими.

– Окрім тренувань, в Іспанії на «карпати» чекає і участь в турнірі…
– О, ігри турніру ми чекаємо з особливим нетерпінням. Хочемо зіграти якнайкраще і виграти перше місце. Хоча зрозуміло, це не буде головною метою нашої участі в ньому.

– Перші два матчі турніру «Карпати» зіграють проти скандинавських клубів. Чи доводилося тобі раніше грати проти команд цих країн?
– У дорослому футболі ні. А от на рівні юнацьких збірних грав зі шведами і норвежцями. Результати тих матчів не пригадую, але пам’ятаю, що грають вони у силовій манері – багато рухаються і не дають вільно дихнути жодної секунди. А от з м’ячем працюють не дуже вправно. Проте загалом хороших футболістів у Скандинавії вистачає. Щоправда, всі їхні найкращі гравці, як і у нас в Грузії, їдуть грати за кордон. Тому клубний футбол у них не такий сильний, як їхні збірні.

– Ти згадав про Грузію. Відпустку провів удома?
– Вдома, але не в Грузії, а у Франції. Разом з дружиною гостювали у моїх батьків, провідали моїх друзів. А от в Грузії цієї зими я не був.

– Але тренери збірної Грузії про тебе не забули і вдруге викликали до її табору.
– Так, і мені це дуже приємно.

Сюрпризом це для тебе не стало?
– Сюрпризом ні, я сподівався на цей виклик і чекав на нього. Але все одно було приємно, коли він надійшов.

– Виходить, що ти на зборі з «Карпатами» будеш не до самого кінця?
– Так, але пропущу лише три останні дні. «Карпати» повернуться додому 9-го лютого, а я 7-го полечу на Кіпр. Там ми зіграємо товариський поєдинок зі збірною Вірменії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: