Сандро ГУРУЛІ: "Після дуже серйозної розмови з гендиректором "Карпат", я багато чого зрозумів"

28 жовтня 20:15
Переглядів: 857
Default Image

Спочатку він довів до логічного кінця ідеальну за виконанням передачу від Голодюка, а потім ледь не зіпсував чудовий момент, який для нього вдруге створив 17-ий номер «Карпат».

Сандро міг спокійно підставити ногу, тоді м’яч закотився б у порожні ворота. Однак, Гурулі вирішив забити головою. Все ніби й вдалося, але захиснику з Полтави Вовкодаву вдалося зупинити м’яча, якому залишалося кілька міліметрів, аби повністю перетнути лінію воріт. Добре, що грузина підстрахував Кузнецов, який довів справу до кінця. Відразу після закінчення гри Гурулі поділився своїми думками з офіційним сайтом «зелено-білих». 

– То хто ж забив третій гол у ворота «Ворскли»?
– А хіба це вже має якесь значення? Ми сьогодні чудово грали, заслужено перемогли. Якщо чесно, то я готовий віддати Сергію усі свої голи, – сміється Алекс. – Аби тільки команда вигравала. Мені здалося, що в тому епізоді м’яч таки перетнув лінію, але суддя гол не зафіксував. Добре, що Кузнецов опинився там де треба і добив м’яча у ворота.

– Сандро, сьогодні тобі багато чого вдавалося. На тебе подіяла критика чи виклик до збірної Грузії?
– Думаю, що обидва фактори вплинули на мене позитивно. Я щиро вдячний Олегу Кононову за те, що мені довіряє. Я просто мусів довести, що можу забивати голи, можу боротися і грати. Мені треба було виправдати довіру тренера. Окрім того, я хочу подякувати генеральному директору Ігореві Дедишину. У нас з ним відбулася дуже серйозна розмова, після якої я багато чого зрозумів. Довіра тренера та керівництва надихає на кращу гру.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: